Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tetszik egy osztálytársam. Felelsz vagy merszeztünk (A lány is ott volt) és amikor mondamon kellett egy lányt akit szépnek tartok, nem szégyeltem őt mondani. Hát nem repesedt az örömtől.

Figyelt kérdés
Sztem csak megijedt pedig csak 3-an voltunk, nem sokan. Utána egy nappal odajött hozzám a lánynak egy bárátja és azt mondta, hogy, , Ne legyek aggódj, szeret ám téged az XY. ’’ Ez eléggé összezavart.13/F
2017. nov. 10. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Sztem csak nagyon ledobbent ott helyben, es kissé furcsán nyilvánult meg... Nem tudta, hogy csak viccelsz, vagy igazat mondasz, es inkább nem akarta elárulni magát, amíg nem biztos a dolog. Az meg mar jelent valamit, hogy a barátja azt mondta, hogy amíg szeret teged. Beszélj vele! ;) Nyert ugy
2017. nov. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!