Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedett így a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedett így a legjobban fiú barátom?

Figyelt kérdés

Nos volt egy program, amire többen is Eljöttek, legfőképp velünk egy korú (15 év) diákok. Én a két legjobb barátnőmmel voltam, és a legjobb fiú barátommal és annak kettő haverjával. Tudni illik rólunk a fiú barátommal Nagyon-nagyon féltékenyek szoktunk egymásra lenni (ergo ha azt látjuk, hogy egy másik emberrel jobban kezd el barátkozni). De ez minket nem is szokott annyira érdekelni mivel csak olyanokra voltunk féltékenyek, akikkel láttuk, hogy tök jóba elvoltunk (Vagyis féltettük a barátságumkat, ami így nézve ellég vicces mert soha nem "cserélném" le). És a mai nap tökre más volt. Már a buszon is tök furcsán viselkedett mert mi nekünk ugye állnunk kellett a buszon. És egy fiú csapat előtt voltunk és ő meg egyszer csak úgy kapaszkodott meg, hogy nem a korlátot fogta meg hanem a derekam és egész végig úgy álltunk, amíg le nem szálltunk a buszról.


Ezután megérkeztünk, ahol kicsit szét széledtünk. Én a régi osztálytársammal beszéltem. És mikor oda jött tiszta ideg volt, a karját meg úgy vetette át Rajtam és húzott magához, mintha az övé lennék. Ezután is furcsán viselkedett, majd megint eltűnt, de most sokkal több időre. Mikot pedig megint össze futottunk már meg nyugodott, de mikor többször elment mellettünk egy bizonyos fiú csapat, többször megfogta, úgy a kezem, mint amikor a párok szokták.


Tök furi nem is szokott így viselkedni. Barátnőimet kérdeztem és azt mondták, hogy ott többször is engem néztek, de ez még nem ok arra, hogy így viselkedjen. Valaki tipp, hogy miért viselkedett így? Valaki volt már hasonló helyzetbe?



2017. nov. 10. 22:30
 1/6 anonim válasza:
Ha tényleg jóba vagytok mint barátok kèrdezd meg tőle hogy mi volt ez komolyan és kedvesen,vagy ha legközelebb megint ezt csinálja. Amugy szerintem is fura lehet többet akar mint barátság.
2017. nov. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A nap végére akartam meg kérdezni, de mennie kellett, így, azt mondta, hogy majd vasarnap talizunk, meg, hogy ír, majd megölelt, és futott, hogy elérje a buszát. Facen nem akarom megkérdezni, úgy gondoltam, hogy majd vasárnap, de addig se hagyj nyugodni a gondolat, hogy lehet, hogy most tényleg többet érez irántam.
2017. nov. 10. 22:52
 3/6 anonim válasza:
100%

Aha facen szerintem se. Akkor vasarnap tuti kiderül. 😉 Mar én is kíváncsi vagyok mi lesz.

Nyugi,aludj jól:az első válaszoló :)

2017. nov. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Hát igazábol szerintem szeret téged mint... mint lányt. mint barátnőt. Mint SZERELMET.
2017. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Azóta mi történt? Együtt vagytok? xd
2020. szept. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja amugy engem is erdekek😂
2020. szept. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!