Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan van olyan fiú, akit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan van olyan fiú, akit érdekelnek a like-ok?

Figyelt kérdés

Állítólag egy barátnőmmel azért nem jött össze egy srác, mert kevés like volt a képein, és így olyan senkinek gondolta.


Fiúk, ti komolyan ítélkeztek a lányok képeinek lájkszáma alapján?


2017. nov. 11. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Hát ha egyszer bamba.. Akinek kevés like van az valószínűleg normálisabb (nem tömeg) csaj. Like ide, like oda egyátalán nem érdekelt sose. Sőtt, 1 éve nem is vagyok fent ilyen hülye közösségi oldalakon, ahol semmi értelmes nincs.
2017. nov. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

#1: "Akinek kevés like van az valószínűleg normálisabb (nem tömeg) csaj."


Látod, lájkok alapján ítélkezel te is! Sok olyan átlagos és normális lányt ismerek akinek képein 100-200 de akár 300 lájk is van...mert szépek. Ennyire egyszerű a dolog.


Ha a gyereket viszont ez érdekli hány lájk, akkor túl gyerekes és nem komoly. Ilyet ki kell nevetni és kész. Valószínű lehet hogy ez csak egy kifogás a részéről.

2017. nov. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki szép és azért kap likeot az szintén jó. De szerintem a 2-300 likeos csajok kicsit más képekkel villognak. Olyan csaj meg kinek kell akire másik 20 veri a farkát meg rámászik és ő még hagyja is (ha olyasmi képekkel lesz "kedvelt" akkor fogja hagyni).
2017. nov. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha valakinek sok a like ja nekem az egy kicsit zavaró is :'D
2017. nov. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
xDDD szerintem kissé b*zis ez a dolog, hogy: "veled nem járok, mert kevés like van a képeden" :D. De komolyan, erre nem lehet építeni egy komoly kapcsolatot, elég szánalmas lehet a csávó. Nem is egyszerű meleg, hanem divatb*zi... Csak azért viselkedik így, mert ezt tartják menőnek. 2017-es fiatalság.xd
2017. nov. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2 válaszoló: "Sok olyan átlagos és normális lányt ismerek akinek képein 100-200 de akár 300 lájk is van...mert szépek."


Ehhez én csak annyit fűznék hozzá hogy van egy gyönyörű barátnőm, de tényleg nagyon szép és nem csak én gondolom így hanem szinte mindenki. Na igen az ő képei alatt max. 50 like van mivel normális, és nem rakja ki semmiét. Aki meg nála sokkal csúnyabb, csak k*rvás képeket rak ki az sokkal több likeot zsebel be.

Erről csak ennyit..

2017. nov. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!