Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet olyan lányokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan lányokat találni, akiket érdekelnek a komoly témák?

Figyelt kérdés

Komoly témák alatt például a következőkre gondolok: szociológia, politika, filozófia, történelem, filmek (értelmes filmekre gondolok, nem A szürke ötven árnyalata és társai) stb.

Az iskolában a lányokat, akiket ismerek leginkább a sminkelés, a helyes pasik meg a szelfizés érdekli, míg a fenti témákhoz hozzá se tudnak szólni. (A fiúknál se sokkal jobb a helyzet.)

Hol ismerkedhetnék komoly lányokkal, akik nem mennek minden esetben a tömeg után, akik képesek kritikusan és szabadon gondolkodni?

17/F


2016. júl. 22. 22:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hat tobbnyire nem itt
2016. júl. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A könyvtárba :P :)
2016. júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jártam néhányszor az iskola könyvtárába, de csak olyan lányok voltak ott, akiket ismerek, és tudom, hogy nem felelnek meg az elvárásoknak, nem érdeklik őket ezek a témák. Sejtésem szerint valami nyálas romantikus könyvet vettek ki.
2016. júl. 22. 22:40
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom hol, mert sok ilyet nem látni. De gyorsan keress egyet valahol mert eléggé fogyóban van😕
2016. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyet már találtam, csak sajnos úgy tűnik, hogy nem nagyon érdeklem.
2016. júl. 22. 22:49
 6/12 anonim ***** válasza:
Mai világba egy lánytól az az elvárás sajnos hogy szép legyen és szexi agy meg 0 :D szóval ez van keress valakit akinek jó a teste meg legyen rajta egy jó kiss lyuk és minden elvárásod teljesíti :D 21/F
2016. júl. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezzel a problémával állok szemben én is :(((
2016. júl. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Érdekel, csak nem érzem magam annyira felkészültnek az összes témakörben :D 18/L
2016. júl. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
# 8: Nem is azt írtam, hogy ezen témakörök mindegyikében nagyon jártas kell legyen valaki, hogy nekem tetsszen. Én se vagyok mindegyikben profi. Csak érdeklődjön, meg azért többet tudjon, mint egy átlagos ember.
2016. júl. 22. 23:20
 10/12 anonim ***** válasza:

Keresd:

könyvtárban

a parlamentben

egy régészeti ásatáson

moziban :D

2016. júl. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!