Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy észrevegyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés
Szóval...16 éves vagyok.Szeptember óta egy uj suliba járok.Van egy srác aki nagyon bejön.Okos,kedves,félénk és szerintem elég helyes srác.Szeretnék vele beszélgetni,de még köszönni sem merek,pedig barátaim is mondták,hogy merjek,de valamiért nem megy...Hogyan tudassam vele,hogy bejön.Nem akarok rögtön kapcsolatban lenni vele,csak megismerni,de félek.Mivel még sohasem volt pasim,ezért még köszönni is félek...Segitsetek pls...

2017. nov. 11. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Majd kezdeményez, ha akar valamit.
2017. nov. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Szólalj már meg baszkli, nem fog összeomlani a világ ettől!

Mivan ha pont jó párt alkotnátok, de ha meg lépsz semmit, akkor szeretnéd elvesziteni ezt a szerencsét?

2017. nov. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Tudom, hogy nem mersz. Mert ez a szerelem...
2017. nov. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon jó vagyok abban, hogy mások észrevegyenek. A suliban állandóan pofára esek a lépcsőn.
2017. nov. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bámuld feltűnően, az nekem mindig bejön...
2017. nov. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
#5: Bar.omi nőies a pasikat bámulva csorgatni a nyálad, igazad van
2017. nov. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#2.kommentelő,igazad van már elszántam magam vagy ezerszer hogy megteszem,de amint oda kerültem lefagytam.Nem tudom miért,lehet hogy nagy szerepet játszik benne az önbizalom hiányom is,és ezért nem merek.

Pedig annyiszor de annyiszor erőt vettem magamon,de sosem sikrül...

2017. nov. 19. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!