Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt az eddigi legviccesebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legviccesebb csajozós/pasizós szöveg amit hallottál?

Figyelt kérdés
:)
2017. nov. 12. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem mondanám viccesnek, de érdekes volt. A vonatomra vártam, egy 16 körüli lány volt még a váróteremben, és egy fiú bejött, feltűnően lazán járt, odament a lányhoz, és úgy beszélt vele, mintha ismernék egymást. :D Nem is köszönt, csak megkérdezte melyik vonatra vár, mit csinál holnap, este beszélnek-e, meg ilyenek, a lány még meg is kérdezte tőle, hogy "ismerjük egymást?", erre a srác lazán annyit mondott, hogy "még nem" :D De láthatóan bevált a dolog, utána kimentek egyet cigizni, majd visszafelé nevetve jöttek be és beszélték a kövi találkát :D Kicsit jó érzéssel töltött el, hogy két ember ilyen könnyen egymásra talál még a mai világban is ^-^
2017. nov. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

csajozós:


az Iphoneomat ott hagytam a bmw-m ülésén, de azt sajna elvitték Olaszországába nyaralni egy 4 csillagos hotelbe..a francba

2017. nov. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen három jutott eszembe.

Egyszer egy buliban az egyik srác odajött hozzám ,és azt mondta "milyen nagy melled van.." gondolom nem kell mondanom hogy nem ez az amire a legtöbb lány vágyik hogy mondják neki:D

Másik szintén buliba az inkább vicces volt ,mert a srác nagyon el volt ázva: ha mosolyogsz sokkal szebb vagy.

Harmadikat egyik barátnőmnek mondta valami arab csávó: "te vagy az egér én a macska és bekerítelek"

2017. nov. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lábalázs válasza:
Radics Peti a haverom
2018. okt. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagy Márk vagyok
2020. ápr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!