Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak eztel az egész....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak eztel az egész. Szituációval?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam akinek tetszek. És egyfolytában beszél hozzám, jön utánam és néz. De mindig. Én őszintén szólva undorodok tőle... ez a helyes szó rá. Undorodok tőle. Nagyon. És annyira odegesít hogy már eóla is álmodtam... rémálom volt... Egyfolytában rá gondolok, de nem abban az érzelemben, hanem hogy milyen... fúj... idegesítő. Mit csináljak? 15/L

2017. nov. 14. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Tanulj meg írni.
2017. nov. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hoppá😂
2017. nov. 14. 17:16
 3/6 anonim válasza:
Ha zavar akkor normálisan mondd el neki, hogy te nem úgy tekintesz rá mint ő rád, és ,hogy jobb lenne ha ezt éppen ezért abbahagyná. Nem kell ezt túlkomplikálni, a srácnak elég ütés lesz a visszautasítás emellett.
2017. nov. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nálunk is van egy ilyen, csak lányban. Nagyon idegörlő, mert egy fiúra úgy rá van cuppanva, hogy az hihetetlen!! Ma pl odaállt a fiú elé és lehúzta a pulcsiját. (persze a pulóver alatt volt egy póló, különben, khm...) És a fiú figyelmen kívül hagyja! Csak a lány nem veszi magát észre! Nem tudja, hogy az osztályból mindenki utálja, de ha nem is, akkor nem kedveli! Pont ezekért! Arról nem is beszélve, hogy milyen b.nkó a többi lánnyal! Csináld te is ezt. Hagyd figyelmen kívül, csak te ne legyél ilyen szerény! Ha kell, nyugodtan mondd el neki, ez téged mennyire irritál... Menj el vele egy nyugodt helyre, vagy amikor idegesít, lényegre törően, de indulatosan mondd minden sérelmedet vele kapcsolatban. Ha ez után se érti meg, akkor ordíts vele és láss csodát! Volt baj, nincs baj. Vagy ha ennél szerényebb vagy, csak flegmán koptasd le. (pl. Menj már, ne kövessél állandóan! v. Irritál, hogy követsz... Le akadnál rólam??, stb)
2017. nov. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
4 -es vagyok. Odabiggyeszteném még, Remélem segíthettem. :)
2017. nov. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Először mondd meg neki normálisan de határozottan h nem érdekel ő, ha ezután sem veszi a lapot akkor legyél vele bunkó. Tudom nem biztos h erre számítottál, de te vagy ebben a helyzetben a legfontosabb, nem számít a srác ha már szó szerint undorodsz tőle.
2017. nov. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!