Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek! Egyaltal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek! Egyaltalan ki akar bekulni? Annyira zavar ez az egesz "harag" 13/l (ekezetekert bocsi)

Figyelt kérdés

Van egy fiu a suliban, egy evvel idosebb nalam. Tavasszal nagyon belem szeretett, elotte tetszettem neki, de miutan beszeltunk allandoan korulottem volt, bamult, keresett, tarsalogni akart velem. Nagyon joban voltunk, de tudtam, hogy o mit akar.

Aztan egy ido utan neha neha eszrevettem, hogy hazudott, mert kivancsi volt a reakciomra, es annyit keresett messengeren is, hogy kezdtem beleunni. Ekozben a fel suli azt hitte, hogy egyutt vagyunk, mivel szunetben is volt, hogy setalgattunk, meg ilyenek. Nagyon aranyos volt, sokat bokolt.Meg egyszer viragot is hozott :D De aztan egy ido utan baratkent tudtam csak tekinteni ra, es mikor eljutottunk odaig, hogy megkerdezte, jarnek-e vele, nemet mondtam, az elobbi miatt, meg a szuleim reakcioatol is feltem volna, ennyi idosen. Magamtol talan megprobaltam volna. Aztan elszomorodott, mondtam, hogy maradjunk baratok (tipikus duma, de en komolyan is gondoltam). Egy ideig ugy is volt, aztan elhivott hivott randira meg ilyenek, en meg sorra mondtam a nemeket (ohh rim). Majd jott az onsajnaltatas. Kicsit osszevesztunk, aztan visszahallottan, hogy nem tul szep dolgokat mondott rolam a haverjainak haragbol, termeszetesen nem volt egy se igaz. Ezutan meh a bocsanatkeressel keresett tobbszor is a suliban, az osztalytarsaimat is belekeverte, csakhogy beszelni tudjunk. De tul nagy volt az egom, valahol itt rontottam el. Aztan egyik nap hivott, talan ra egy hetre, persze azt se vettem fel, aztan irt. Bocsanatot akart kerni. Megirtam, hogy ez igy nem fog menni, nagyon megbantott ugy mindennel ami negativum volt ebben. Nem valaszolt, de sokat bamult megint,es hallottam, hogy rolam beszel nem messze. Nem beszeltunk vagy fel eve,kozben en is megbekeltem, sajnaltam dolgot, magamat okoltam. Tenyleg fontos volt nekem, de mint barat. Aztan par hete a lepcson osszefutottunk ketszer is, koszontem neki, de nem koszont vissza. Ezutan irtam neki uzit, hogy mar nem haragszom es hogy legalabb koszonoviszonyban lehetnenk. Erre se irt, de biztos, hogy latta, mert ez utan meg megint allandoan bamult, mindig a kozelemben volt. Aztan ez abbamaradt kis ideig, de azota is sokszor a szeme sarkabol figyel. Tegnap pedig sulibuli volt, az o osztalya szervezte, o volt benn az egyik a ruhatarban, eleg sokszor bejartunk a baratnoimmel inni meg penzert stb, vagy csak beszelgetni, miutan kitancoltuk magunkat, de akkor mar ugy tettem, mintha eszre sem vennem, nem koszontem es o sem. De figyelt. Rengetegszer osszefutottam vele neha tanc kozben is, de en csakugy el mentem mellette, parszor szemenztunk is. Aztan mikor mentunk haza, az ajtonal volt par osztalytarsaval, beszelgettek, mellettuk voltunk, elbucsuztam a baratnoimtol, akkor is nezett, majd egy gyorsat telefonaltam es mikor mentem az ajto fele a haverjai szolitottak a nevet, mert arrebb ment, nem tudom mit akarhattak, lehet hogy en ertettem felre, de megint arra se neztem.

Sajnalom ezt az egeszet, valoszinuleg mindekettonknek nagy a buszkesege. De en megtettem az elso lepest, talan az overe viszont nem figyeltem.


Szerintetek tetszem neki (bar szerintem egyertelmu) ,ki akar bekulni vegre? Mert en nagyon, de nem tudom, milyen jelet adjak meg. Az a baj, hogy kiszamithatatlan vagyok :/ Lehet, hogy ezek utan szegyelli magat?

Vagy hagyjam az egeszet? Vartam mar eleget!


Koszi elore a valaszokat, bocsi, hogy hosszura sikeredett, jol esett kiirni magambol.



2017. okt. 28. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
26%

Kisasszony!

Nem gondolja, hogy túl fiatal még a fiúzáshoz? Természetesen mindenkinek vannak ilyen érzései fiatalon, de egyáltalán nem ez a lényeg!

Tessék kiírni önmagából az örömöt, és a bánatot, szerezzen őszinte barátokat, ha velük megbeszéli, akkor kiürül a feje az ilyen hiábavalóságoktól!

A fiú-lány kapcsolatok nagyon fontosak, de nem az ön életkorában! Önnek jelenleg a legfontosabb a tanulás, és a testi erő kiépítése! Ha megfogadja a tanácsaimat, akkor hagyja a pasikat, igazi barátokat szerez, tanul és erősít, így juthat el a jövőben egy szilárd szerelmi kapcsolatra!

Sok sikert!

2017. okt. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1 Kedves valaszolo

Ha ertelmezted volna, amit irtam, talan rejottel volna, hogy nem azert tettem fel a kerdest, mert ossze akarok jonni az emlitett fiuval, hanem mert rendezni akarom kapcsolatunkat, ki akarok vele bekulni.


Johetnek normalis valaszok!

2017. okt. 28. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszer velem is történt ilyesmi. Túl nagy a fiúnak a büszkesége, ha annyira akarná, hogy kibéküljetek, akkor már lépet volna. De, ha nagyon kiakarsz vele békülni és nem ír az üzeneteidre, de látja, amit írsz neki, akkor menj oda hozzá személyesen. Hiszen mindig jobb, ha az emberek személyesen beszélik meg a félre értésüket/vitájukat. /17/L/
2017. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Rendes tőled, hogy megbeszélnéd vele és tisztáznád a helyzetet. Szerintem ne írj neki többet, ha nem válaszol, felesleges. Menj oda hozzá, mondd meg neki hogy bocsi, őszintének lenni sose rossz ötlet. :DD Ha erre sem reagál, akkor viszont ne foglalkozz veloe :DD
2021. jan. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!