Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Távol vagyunk egymástol és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távol vagyunk egymástol és neki nem megy. Találkozni akar de nincs rá alkalom mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Ha egy lány Felvágja az ereit mert távol vagyunk egymástol és magát okolja amiat mert Hogy ugye össze tört stb. És nem hagyja abba ez engem nagyon meg visel. Mert szeretem és azt mondja hogy ő is engem csak a távolság az oka mindenek szoval mit tegyek?
2017. nov. 16. 01:18
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

A leany egy szellemi hulladek aki hosszu tavon teged is azza tenne

Dobd a kukaba es legyen onbecsulesed ne huzzanak le

2017. nov. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez durva volt haver...
2017. nov. 16. 01:28
 3/7 CFB ***** válasza:
91%

Hmm, alapjában kedves ember vagyok, így máshogy fogalmaznám meg az első válaszoló szavait.. Ezzel a tartalommal. Nagyjából.

Annyit még hozzátennék, hogy:

Nem tudom, mennyire lehetetlen találkoznotok. Ha a csaj Amerikában van és nem hagyhatja el az országot (mint én xD), és neked nincs pénzed kimenni.. Az se lehetetlen. Mármint pénzt keresni. Csak rohadt sok idő.


Ha a lány vagdossa magát, mert nem tudtok találkozni, akkor ha együtt lesztek, akkor azért fogja magát vagdosni, mert később el fogsz menni, vagy mert boldog? (ne, ne nézz hülyének. Van ilyen is)

Depressziós a lány. Elég nehéz elhinni, hogy csak emiatt vagdossa magát. De ha tényleg ez az egyetlen ők, akkor kicsit kisarkítva azt lehetne mondani, hogy betegesen ragaszkodik hozzád.

Ebből a depressziós viselkedésből rád is át fog ragadni, ne aggódj. De elég nehezen hiszem el, hogy egy ilyen embert akarnál magad mellé, akár szereted, akár nem. Kérd meg, hogy fejezze be. Mert így olyan, mintha téged bűntetne azzal, hogy magát bántja, amiért nem tudtok találkozni, ergo te nem tudsz menni hozzá.

2017. nov. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok a haverod
2017. nov. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szerencsi Viktória válasza:

Lehet, hogy durva, de az előttem válaszolóknak igazuk van. Ez a viselkedés beteges, hosszabb távon téged is tönkretenne. Ezt akarod?

Nem, nem a távolság miatt van. Egy darabig (persze nem a végtelenségig) egészséges módon működhet a távkapcsolat.

De egészséges esetben megoldódik vagy így (összeköltöztök) vagy úgy (elhagyjátok egymást), de semmiképpen sem öngyilkossági kísérlettel, vagy azzal való érzelmi zsarolással.

2017. nov. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van.. De Szeretem és nem mondok le rola.. Írtam neki hogy szeretem és hogy találkoznunk kell ő rá is szükségem van hogy hozzunk össze egy talit.. De erre ő azt válaszolta hogy az Apukájánál. van és az apja nem engedje hogy baratja legyen szoval... Én írtam neki mindent hogy milyen rossz hogy egész nap a hangját nem hallotam meg minden legalább felhivna vagy figyelne rám nem lépne le folyton.. Le hazudtoltam.. Kicsit Kemeny voltam vele és ő erre azt írja hogy mindig bele rugok neki már elege van és hogy le tilt ez lessz a legjobb és letiltot.. Nagyon rossz. De nem mondok le rola találkozni fogok vele,
2017. nov. 17. 01:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Abban segíts neki, hogy eljusson pszichiáterhez minél előbb.
2017. nov. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!