Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondanátok meg az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondanátok meg az exbarátnőtöknek aki egyben a szeretőtök is hogy most már nem csináljatok vele azt?

Figyelt kérdés
tudom egy fiu szájából ez furán hangzik főleg hogy idősebb is vagyok de exbarátnőmmel a szakításunk után is össze összegabalyodtunk. egy darabig ez nekem is jó volt meg neki is, de közben nekem lett barátnőm és már igazából nincs szükségem ezekre a légyottokra de ő meg hívogat és nem akarom úgy visszautasítani hogy megsértődjön, barátja akarok maradni de nem akarom megcsalni az új barátnőmet.
2017. nov. 17. 22:08
 1/4 CFB ***** válasza:

A kettőt nem lehet. És amúgy meg. Ki akar az exe barátja maradni? Aki vissza akar menni hozzá, ha netán később befuccsol a kapcsolata?

Ééés amit most leírtál.. Na, az pont így hangzott. Ember. Neee. Ha már azon gondolkozol, hogy az exed barátja maradsz-e, vagy kitartasz az egyetlen barátnőd mellett (megjegyzem, ez a normális), akkor ott már bajok vannak... Szereted te eléggé a mostani barátnődet? Tudtommal az exeddel sem véletlenül szakítottatok.. És miért nem mondtad már meg akkor az erednek, hogy ezt fejezzétek be, mikor elkezdett alakulni a kapcsolatos a barátnőddel.

2017. nov. 18. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 CFB ***** válasza:

Erednek=exednek

Kapcsolatos=kapcsolatod

2017. nov. 18. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
"Figyelj xy sorry, de mostmár no kufirc, mert összejöttem egy csajjal és nem fogom megcsalni" ennyi.
2017. nov. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Passzold át:D
2017. nov. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!