Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes belém egy srác, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém egy srác, de én nem ugy érzek iránta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval szerelmes belém ez a srác 2 évvel fiatalabb nálam, igazából azzal semmi bajom, mert nagyon érett minden téren. Több mint egy hónapja lett vége a kapcsolatomnak és nagyon szenvedtem mostanában csak sírtam meg gubbasztottam a szobámba, viszont most ez a srác folyton ír meg velem akar lenni, nagyon aranyos, és szeretek vele lenni, de én nem úgy érzek iránta. Amúgy se kell most kapcsolat, nem kell még egy csalódás. Szóval a kérdés az, hogy szexelni szívesen szexelnék vele. Ő még szűz. Persze korrekten megmondtam neki, hogy mit akarok és, hogy nem úgy érzek iránta. De akkor is, ez nem kihasználás részemről vagy szarjam le és csináljam amit jónak érzek?

2017. nov. 19. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Hagyd, neki okoznál TE csalódást. Ne legyél ribi.
2017. nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Fekudj le vele nyugodtan.. Segit tovabblepni! Csak az elejen mondd meg neki h neked csak ez kell es akkor nem vagy paraszt, es elerted amit akartal
2017. nov. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm. Tetszik ez a válasz.
2017. nov. 19. 14:29
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez előző válaszodból kiindulva úgyse hallgatsz másra mivel csak a "feküdj le vele nyugodtan" komment tetszik neked. Akkor miért írtad ki a kérdést? Tedd azt ami jól esik , de azért gondolj bele , hogy más érzéseivel játszol és az első fontos, jobban megérdemelne erre az alkalomra egy olyan lányt aki tényleg szereti
2017. nov. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Fuuu,de egy undorító viselkedés ez egy lánytól.
2017. nov. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mindenki válaszát figyelembe veszem, amúgy meg ez egy kérdés és nem kell azonnal minősíteni az az undorító.
2017. nov. 19. 15:26
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az az undorító, aki tinilány létére leveti a bugyiját kapcsolaton kívül, csak mert nem fér meg benne.

Ne próbáld kimagyarázni,hogy könnyű vérű vagy.

2017. nov. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
.
2017. nov. 19. 15:45
 9/12 A kérdező kommentje:
Oké akkor az vagyok, nem próbálom magyarázni. :D
2017. nov. 19. 15:46
 10/12 A kérdező kommentje:
Ugyis csak ez a lényeg nem? H ne segíts hanem roszat láss bennem. De leszarom :D
2017. nov. 19. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!