Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes belém egy srác, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém egy srác, de én nem ugy érzek iránta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval szerelmes belém ez a srác 2 évvel fiatalabb nálam, igazából azzal semmi bajom, mert nagyon érett minden téren. Több mint egy hónapja lett vége a kapcsolatomnak és nagyon szenvedtem mostanában csak sírtam meg gubbasztottam a szobámba, viszont most ez a srác folyton ír meg velem akar lenni, nagyon aranyos, és szeretek vele lenni, de én nem úgy érzek iránta. Amúgy se kell most kapcsolat, nem kell még egy csalódás. Szóval a kérdés az, hogy szexelni szívesen szexelnék vele. Ő még szűz. Persze korrekten megmondtam neki, hogy mit akarok és, hogy nem úgy érzek iránta. De akkor is, ez nem kihasználás részemről vagy szarjam le és csináljam amit jónak érzek?

2017. nov. 19. 14:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
annyira szeretem mikor egy ember nem fogadja el a negatívat, akkor miért írtad ki?
2017. nov. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem keress egy másik srácot, ha szexelni akarsz és hagyd ezt a fiút, mert még ha bele is megy a szexbe, biztos szarul fog esni neki, ha lerázod utána vagy nem akarsz tőle többet.

16/L

2018. júl. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!