Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szisztok elmondjam neki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szisztok elmondjam neki hogy mi zavar és ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

Nos arról lenne szó hogy újra összejöttem a régi barátnőmmel , 1-2 honapja kezdtük a beszélgetést és mára úgy vagyunk mintha nem is lett volna semmilyen szünetünk.

Durván 8 hónapot voltunk külön , még anno én szakítottam vele , viszont több helyről is tudomásom volt arról hogy nagyon belém volt zúgva és most is maga a csaj és nem tud lemondani rólam , viszont nekem csak most eset le hogy ö még is kell nekem. Ez idő mig külön voltunk sok problémái voltak és tudok róla hogy volt 1-2 futó kalandja.Összesen 11 hónapot voltunk együtt, viszont ez idö alatt nem értünk el arra a szintre hogy lefeküdjünk , mivel ö még nem állt készen és én ezt nem akartam erőltetni úgy voltam vele hogy amikor ö úgy érzi akkor jelezni fogja. Mivel most kb olyan szinten vagyunk mintha nem is lett volna semmi széthúzás szoba került egyik késő este a téma. Ö akkor elárulta nekem hogy ö mindig is velem képzelte el az elsöt az alatt is míg nem voltunk együtt és már nagyon szeretné, viszont nagyon fél , és ez alatt nem azt érti hogy fél a következményektől, hanem egyszerűen fél magától az aktustól, pl: Egyszer mikor szórakoztunk egymással akkor kicsit mélyebbre probáltam menni a dolgokkal a simma 'simogatásnál' erre ö félelmében felszökött , akkor nem mondta hogy mi volt a gond , gondoltam hogy valamiért fájt neki , de végül elmondta . Mélyebben belementünk a témába és olyanokat mondott hogy ö még mindig testileg nem áll készen, ezzel a dologgal nem lett volna semmi gond , viszont az a dolog ami zavar hogy nekem elkellet teljen 10-11 honap hogy 1-2 dolgot megengedjen a testével kapcsolatban, viszont hallottam hogy ezekben a futo kapcsolataiban 1-2 honap alatt másoknak megengedett olyan dolgokat melyhez nekem 11 hónap is kellet , és erre ö azzal jön hogy fél az új dolgoktól, viszont ö nagyon szeretné magát a dolgot. Nem tudom hogy bennem lenne a gond ? Én ugy vagyok vele hogy ez a tény nagyon zavar csak nem tudom hogy közöljem vele , vagy sem , ha igen akkor még is hogyan , de lehet az is hogy csak én dramatizálom tul , mit gondoltok ?



2017. nov. 21. 16:01
 1/3 anonim válasza:
Nem ismerem a Lányt...A szokásait, de ha valóban másnak, rövidebb idő alatt megengedte
2017. nov. 23. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem tudom, hogy a lány milyen személyiség ezért lehet tévedek, de ha másnak rövidebb idő alatt hagyta azt amit neked csak jóval később...akkor a lány bizonytalan benned! Szerintem ha más irányba is mutat érdeklődést akkor csak az alkalmas partnerre vár...de a le írtak alapján sajnos az nem te vagy!:/
2017. nov. 23. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Öö erre azt válaszolta hogy mivel nem tudodot engem elfelejteni , ezért valamivel elkellet üsse a gondolatait, persze ennek nem hiszek mert tudod hogy nem ilyen céllal volt. Másik pedig amikor velem megismerkedett nagyon félős volt , nem szerette önmagát és ilyen okokból lassan engedett meg dolgokat , mert félt attól hogy a teste miatt kiábrándulok belőle.
2017. nov. 25. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!