Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogosan sértődtem meg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődtem meg a barátomra? Elmondjam, hogy zavar engem, hogy nem kisér haza mostanában? 16L

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk elején mindig hazakisért. Távol lakunk egymástól, ezért sokat kell gyalogolnia. Fél éves a kapcsolatunk (ha ez számit). Kb. 1 hónapja akárhova megyünk (szórakozóhely) nem kisér el, mikor haza kell jöjjek (apám vagy anyám megmondja, hogy hányra érjek haza, és ezt megmondom a barátomnak), ő még ül a barátaival és nekem hiv taxit. Pedig én nagyon szeretnék vele menni, mertaz úton még beszélgethetünk ketten

2015. jún. 28. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
örülj neki, hogy nem kell este gyalogolnod pff....
2015. jún. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
18%
Hat ha nm engeded meg hogy meg dugjon akkor ne varj sokat
2015. jún. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Mondd neki, hogy kísérjen el, szeretnél vele beszélgetni. És ha kísér, elmondhatod neki h szereted ha elkísér és zavar. hogy mostanában nem teszi.

2. válaszoló: Taps-taps

2015. jún. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Most kísérjen haza aztán mire visszamenne már ott sem lesznek a haverjai és ő is mehet haza.

Miért várod, hogy körbeugráljon. Az más dolog, ha lesz@ar, de mit vársz ha messze laksz tőle és anyu meg apu megmondja mikorra kell hazaérned. Sétálgasson feleslegesen órákat, és éppúgy menjen haza társaság nélkül?

2015. jún. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg leckeztesd meg:)

En biztos betolnek valami olyasmit neki hogy majdnem megeroszakolt egy csoves es jatszanam elotte a depist.Aztan ha szeret akkor meg szenvedni fog a buntudattol:)

2015. jún. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Solarian válasza:

Szerintem meg zseniálisan gyökerek vagytok 3ast, és 4est kivéve. Ha zavar mondd el neki. Azok a párkapcsolatok működnek amik kommunikáción alapulnak. Ha várja mindkét fél, hogy a problémák megoldják magukat annak meg sírás a vége.


A megleckéztetéssel meg csak becsapod, és ha kiderül még a bizalmát is elveszted. Szóval remélem az 5ös válaszolónak ilyen szinten őszinte kapcsolatai vannak. Bár az agyi szint alapján lehet vagy 14 éves.

2015. jún. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!