Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlagos lányként is felkelthet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos lányként is felkelthetem a fiúk érdeklődését?

Figyelt kérdés

Átlagos külsejű lány vagyok. Nincs bennem különösen kiemelkedően szép, talán csak a szemem, de rondának sem nevezném magam. Szerintetek ennek ellenére is felhívhatnám magamra a korombeli normális fiúk figyelmét?

17/L


2017. nov. 21. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Persze. Siman
2017. nov. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%

No vagy, punci van alattad

Tehat a válasz IGEN

2017. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ha a belsődről is tudnánk valamit tuti :)

de az utolsó 2 barátnőmbe is csak a szeme fogodt meg :) ez remélem bíztató :)

20/f

2017. nov. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
A külső nem számít valami sokat nálam, és senkinél sem aki nem felszínes, mindig az a lány kelti fel az érdeklődésem, aki érdekeset mond/érdekes dolgot csinál, csak külsővel a modellek sem tudnak megfogni, szóval nyugi. :D
2017. nov. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen :) Igazából azt tudod csinálni, hogy kihozod magadból a legjobbat, divatos, stílusos öltözködés, mosolygás, igényes, finom smink stb.
2017. nov. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát leányom,én szó szerint úgy nézek ki ment egy őrült macskás néni, mégis le se sz4rnak... lehet már csak a normálisak kellenek :c
2017. nov. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a véleményem (már le is írtam pár kérdéshez ugyanezt), hogy a külső nem számít,de az is hülyeség hogy a belsőre megyünk, nincs olyan ember, aki csak ezt venné figyelembe.

Nekem tetszett már mindenféle lány. Magas, alacsony, vékony, telt, szőke, barna, humoros, nyitott, zárkozott, konzervatív. Elkezdtem gondolkodni azon, hogy akkor én mi alapján tartok vakakit vonzónak, s rájöttem, hogy a kisugárzás, a belső és a külső összhatása az ami befolyásol. Az, hogy egy lány hogyan örül, szomorkodik, nevet, mosolyog, dühöng, szeret, beszél, viselkedik. Szóval a szépség semmit sem jelent, ha a hozzátartozó kisugárzás borzalmas. Illetve jó kisugárzás gyönyörűvé tesz.

2017. nov. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!