Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nagyon kicsípem magam, úgy...

Ha nagyon kicsípem magam, úgy felkelthetem az érdeklődését szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy srác a városomban aki nagyon tetszik. Én egy csomószor látom, de ő alig látott engem.

Egyszer nagyon megnézett, utána viszont már észre se vett.

Most egy ideig kb. ugyanakkor fogunk végezni, és ugyanarra lakunk.

Ahol lakunk ott az állomás, ahol én is megszoktam várni a barátaimat meg ő is az övéit, míg haza mennek.

Szerintetek ha tényleg kiteszek magamért, akkor felkelthetem az érdeklődését? Vagy hogyan csináljam?

Lány létemre menjek oda hozzá? Sose mentem oda még fiúhoz, és mivel nem is ismer, aztse tudom, mit kéne mondanom...nem vagyok valami kiemelkedően szép lány. Vagy tetszem a fiúknak, vagy egy szürke kisegér vagyok, akit inkább "Kigúnyolnak", de olyan kettő közötti átmenet nincs, így kissé tartok, hogyha odamegyek akkor körbenevetne...ezért akarom, hogy észrevegyen. Vagy inkább valami haver segítségét kellene kérnem ebben? Mondjuk egy fiúét, hátha összehaverkodik vele?(Szerencsére az én haverjaim eléggé közvetlenek másokkal).


2014. szept. 9. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Fb-n ismerősöd? Jelöld be ha nem. Kezdésnek ez aztán beszélj vele személyesen. De hogy azért öltözz ki hogy észre vegyen, állítom mindenki észre fog venni csak ő nem.:DDD
2014. szept. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kicsípheted magad, vagy ejtsd le a táskádat, de hogy kiessen belőle minden, mint a filmekben, és úgy, hogy közben ez a srác is ott van. felfigyel, odamegy segíteni, a kezetek összeér......
2014. szept. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. válaszoló köszönöm a válaszod!

Igen én is ettől félek, hogy kiteszek magamért, és akkor csak ő nem vesz észre...:DD sajnos volt már ilyen.

Ez az fb-s jó ötlet. Nem szeretek ott ismerkedni, de lehet most az egyszer kivételt teszek és bejelölöm aztán hátha rámír..:DD

2014. szept. 9. 10:46
 4/9 A kérdező kommentje:

2. válaszoló:DD

Köszi.:) Hát ez lenne a jobbik eset. A rosszabbik hogy nevet egyet és otthagy.:)

2014. szept. 9. 10:47
 5/9 csabika1971 ***** válasza:

Igen a 2 nem nyerő ötlet.

De ha van közös ismerősötök akkor általa tényleg szerezhetsz infókat, hogy mit is gondol rólad és egyáltalán tetszel-e neki.

És ha igen már semmi akadálya, hogy te menj oda hozzá elkezdeni vele ismerkedni.

2014. szept. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3. válaszoló köszönöm!

Ami a gond, hogy szerintem azt se tudja ki vagyok.

Viszont egy próbát megér! Veszíteni nem vesztek semmit, úgyhogy lehet alkalmazom ezt a közös ismerősöst.

AMi a gond, hogy múltkor mondta az egyik, hogy szerez a srácról infókat nekem, hogy rendesnek tartják-e, meg ilyenek, azóta se segített. Egy csomó csak mondja, hogy segít, de nem tesz semmit. :(

2014. szept. 9. 10:56
 7/9 csabika1971 ***** válasza:

Igen ez jellemző.

Ezért kellene találnod egy közös ismerőst akiben te is megbízol. És utána, hogy abszolút nem ismer téged ha tetszel neki, mit számít? Majd miután bemutatkoztál, megismer. Mert ha bejössz a számára, akkor már nem kell tovább aggódni, mit is fog szólni ha oda mész hozzá.

2014. szept. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ezen fog múlni. A férfiak/fiúk nem azt figyelik, hogy ki mennyire "csípi ki" magát, hanem hogy megfogja-e őket benne valami.

Bár nem tudom, mit értesz azon, hogy kicspíted magad, mert ha eddig pl. lígő-lógó ruhákban, és zsíros hajjal mászkáltál, akkor persze egy kimosakodás jót tehet. Viszont az, hogy most hirtelen k*san kezdj öltözni, abszolút inkább negatív hatással lesz bármire, mint pozitív...

2014. szept. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ma egy lánnyal ugyan igy jártam.jött utánnam.mèg az iskolámig is a vasútrol de nem mert megszòlìtani :)
2014. szept. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!