Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az utóbbi időben azt figyeltem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utóbbi időben azt figyeltem meg, hogy sok 14-18 éves lány jóval idősebb férfiak társaságát keresi. Másnak is ez a tapasztalata?

Figyelt kérdés
A jóval idősebb alatt 25-30-35 évest értek. Aki érintett az leírná mi vezérli? Nem provokáció, nem leugatni vagy kioktatni szeretnék bárkit, csak az érintettek gondolatai, meglátásai érdekelnének. Köszönöm :)
2017. nov. 23. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
A tévében azt mondták hogy ez azért van mert az idősebbnek már van némi egzisztenciája, jogosítványa, kocsija.
2017. nov. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
Mert van pénzük.
2017. nov. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Azt hiszik szerintem, hogy ha tapasztaltabb, biztos háttérrel rendelkezik, az egy kapcsolatban sokkal nagyobb előny. Én is a korosztályba tartozom, de velem egykorúak vagy inkább fiatalabbak társaságát szoktam keresni.
2017. nov. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez egy általános jelenség mindenhol, már legalább négyszer részletesen leírtuk!
2017. nov. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Igen. 15 éves lányok simán megvannak 30+ pasikkal.
2017. nov. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mi is 29/18 páros vagyunk és nagyon jól megvagyunk :)
2017. nov. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szemely szerint apakomplexus miatt...
2017. nov. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Legyenek csak. Minél több ilyen eszetlen pitsa van kapcsolatban, nekem annál több esélyem van normális szingli lányt találni. Csak pozitívan.
2017. nov. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!