Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú akinek szerintem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akinek szerintem bejövök, de ő 4 évvel idősebb nálam. Lehetséges? Többi lent👇👇

Figyelt kérdés
Szóval,10 nap alatt en teljesen " beleestem" ( ha lehet ilyet mondani!? ) és nagyon kedves volt velem, törődött, igazából szinte flörtölt is velem.. Igen ezek aztán a nagy szavak egy 12 éves lánytól.. a srác most 16 idén lesz 17 ahogy en 13. ez nagyon gáz!? (teljesen összevagyok zavarodva, jó dinka is vagyok de az más kérdés, mert más lányokkal is egész kedves, akikkel még volt azokat mar jobban ismeri mivel egy suliba jártak)

2017. jún. 23. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem kizárt, hogy bejössz neki.

Viszont 12 éves vagy... Nem azt mondom, hogy abszolút nem kellene még fiúznod, hiszen mindenki tisztában van vele, hogy a lányok ma már gyakran 12-13 évesen elveszítik szüzességüket, még általános suliban. Mi is csináltunk már elég merész dolgokat 12-13 évesen.

Meg kellene kérdezned a szüleidet, hogy mit gondolnak és elmondani nekik, hogy te mit szeretnél.

2017. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! Neem, én nem szeretnék vele összejönniés isten mencs szüzességet veszíteni, nem vagyok olyan "tipus" csak azért mégis csak tetszik nekem, és attól viszont félek, hogy csak szórakozik, mert mint mondzam más lányokkal is elég jól kijön. Persze ez természetes, csak furcsa esetleg féltékeny lennék!?
2017. jún. 23. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!