Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt miért csinálja? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálja? Mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel kb 1-2 hónapja kezdtünk el fadebookon beszélgetni. Először úgy ismertük meg egymást 1 éve, hogy találkoztunk egy buliban, csak akkor még volt párom.

Szóval már lassan több, mint 1 hónapja rám írt, aztán beszélgettünk 1 hétig minden nap, majd felvetette egyik este, hogy átjönne hozzám kocsival és beszélgethetnénk. Nyilván nem jött be hozzánk, csak a kocsiban beszélgettünk kb 2 órán át, aztán elköszöntünk. Ezután a találkozás után nem is keresett majdnem 1 hétig. Nem is értettem hogy miért, illetve igen, arra gondoltam hogy biztos csak megfektetni akart, csak nem jött össze neki, és ezért nem keresett.

Aztán írt, de soha nem beszéltünk semmi értelmesről, és mivel elég ritkán szokott írni, már nem minden nap, ezért úgy vagyok vele sokszor, hogy inkább nem is írok vissza neki. De mindig kérdezi, hogy miért nem írok vissza, miért nem keresem, érdekel-e engem ő. Én pedig írtam neki, hogy érdekel, csak úgy vettem észre, hogy őt nem érdeklem. Erre az volt a válasza, hogy "te engem sosem szoktál keresni, és ha engem nem érdekelnél, akkor sosem keresnélek".

Nem is értem. Mert mikor írtam a szülinapjára meg kérdeztem tőle hogy bulizik-e, akkor konkrétan letiltott a chat-ről, és nem tudtam írni neki 2 napig. Eléggé rosszul esett, akkor írtam rá először és utoljára, gondoltam biztos nem kíváncsi rám. Aztán még ő akad ki néha, hogy nem írok neki és sokszor vissza sem írok neki inkább... Sokszor próbáltam elhívni találkozni, legalábbis utaltam rá, mert írtam neki hogy most épp xy helyre megyek stb; és mindig írtam neki, hogy jöhetne ő is ha szeretne, de sosem jött, hanem inkább csak annyit írt, hogy "remélem nem pasizol :(", amit nem is értek... Alig keres, de ha keres akkor sem beszélgetünk semmi érdemlegesről, ha meg nem írok vissza akkor jön azzal, hogy miért nem érdekel engem ő.. Közben szerintem én nem érdeklem őt, mert nem mindig ír, sőt volt már máskor is, hogy letiltott chat-ről hogy ne is tudjak írni neki, és ha annyira érdekelném, akkor szerintem azon lenne hogy találkozzunk.


Igaz, hogy említette, hogy nem rég van túl egy nagy csalódáson, illetve még nics túl rajta, amit megértek, nekem is nem olyan régen volt egy nagy csalódásom. De én ettől még adnék esélyt másnak, ha azt látnám valakin, hogy igazán érdeklem, és nem csak "arra" kellek neki, mert én szinte csak ilyen pasikkal találkozok, olyanra pedig nincs szükségem.


Őt meg nem értem hogy mit akar. Valamikor keres és érdeklődik, valamikor napokig nem is ír semmit. Lehet, hogy csak megfektetni akarna, de akkor nem értem hogy miért nem tesz rá utalást. Meg amúgyis, én megmondtam neki, hogy én nem feküdnék le csak úgy senkivel, én nem olyan vagyok. Szóval vehette a lapot, hogy engem nem fog "csak úgy" megkapni. De akkor meg minek ír?

Nem találkozunk, nem is keres túl gyakran, de szokott érdeklődni és sokszor megkapom tőle azt a kérdést, hogy engem miért nem érdekel ő... Közben én írnék neki, engem érdekelne ő, de ez a furcsa viselkedése, hogy nem mindig ír, és már kétszer tiltott messengeren, pluszban én már hívtam találkozni de nem jött, szóval nem értem...


17/L



2016. máj. 24. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Ő maga se tudja, hogy mit akar.

Beszéld meg ezt vele, írd le röviden, ami itt leírtál (nagyon hosszú lett). Kérdezd meg tőle, hogy mit szeretne tőled.

2016. máj. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak tartja a vasat a tűzben, hátha... Nem hiszem, hogy többről lenne szó részéről.
2016. máj. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!