Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy a külsőm hátráltat az ismerkedésben (kicsit extrémebb), de nem szeretnék mások kedvéért változtatni. Így viszont nem tudom, hogyan ismerkedhetnék, rendes kapcsolatom még nem volt. Kicsit olyan, mintha mindenhonnan kilógnék (lehet, hogy csak beképzelem). Ezt nem úgy értem, hogy egyedül a világ ellen, csak úgy gondolom, hogy a dark stílusúaknak nem tetszenék, mert olykor rózsaszínben vagyok, pin

2017. nov. 27. 21:05
 1/6 A kérdező kommentje:

Oké, akkor befejezem itt. :D

A pink fiúknak (létezik ilyen :D) pedig azért, mert "ijesztő" vagyok néha, a többiek meg nem vállalnának fel. Részben bizonytalanság, részben tapasztalat. Én azért viszonylag egy pozitív ember vagyok, de elgondolkoztam azon, hogy a macskámhoz megyek hozzá. :D Jó, tudom, változhat még a stílusom, van időm, de szeretni akarok és szeretve lenni. 17/L

2017. nov. 27. 21:11
 2/6 anonim ***** válasza:

"Ezért minden: önkínzás, ének:

Szeretném, hogyha szeretnének

S lennék valakié,

Lennék valakié."


Valakinek pont az extrém csajok jönnek be (Hellóóóó :D). De ha így érzed, kénytelen leszel a személyiségeddel lenyűgözni másokat. :)

2017. nov. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit . Nem kell megváltoznod. Csak önmagadba nem bízol . Ennek kell változnia. Tudod ki tudja megváltani a világot? Nem azok akik még a pelenkájukat sem tudják kicserélni. Hanem valóban a bátrak akik 5 bivalyt is kitudnak nyírni anélkül hogy nincs félelmük. Lehet rossz cicafiukhoz mentél. Azokat ki szereti de most komolyan? 😅jajj édes istenem. 19F.voak. bármi kérdés van irhatsz nekem privátban.
2017. nov. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3: Öcsém... ha már akarsz tőle valamit, akkor írj már rá te... :D
2017. nov. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Xd vicces vagy előző. Én nem szoktam gykn csajozni. Xd nem szoktam
2017. nov. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A férfiember a mai világban, milyen indíttatásból esne neki 5 bivalynak? Régen oké, élelemszerzés volt a cél, de a mai világban szerintem ennek inkább hátráltató ereje lenne egy esetleges kapcsolat kialakulása során. Természetesen, ha a hölgy megvédése a cél, akkor aláírom, jogos, amúgy pedig, bizonyítási vágyból értelmetlen lenne az állatok lemészárlása!


Ui: ne itt csajozz #3-as!

2017. nov. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!