Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most mit érezhet?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mit érezhet? Nem is kedvel? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

A sztori röviden: van egy lány oszt társam akit gyakran azon kapok h engem néz, rámpillant amikor azt hiszi h nem látom, de beszélgetni nem szoktunk. Vasárnap voltunk egy buliban közös ismerőséknél és egy kicsit többet ivott a kelleténél.Ölelgetett meg mondta h mennyire kedvel stb. hétfőn elnézést kért a történtek miatt majd másnap(ma) mikor oda mentem hozzá beszélgetni szinte levegőnek nézett, de még mindig többször nézett.Most eléggé össze vagyok zavarodva mert igazából kedvelem őt csak nem igazán vagyok jó kapcsolatok kialakításában és ez most eléggé elvette a kedvem.

18\f és 17\l



2017. okt. 24. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy lány akkor néz sokáig egy srácot ha tetszik neki. Ezt ő tagadni próbálja, lehet, hogy saját magának is, emiatt volt az, hogy részegen nem tudta ezt rendesen kontrollálni. Ezt jelzi azt is, hogy most levegőnek nézett. :/ Szerintem ő is össze van amúgy zavarodva. De mindenképpen kedvel, csak fél beismerni.
2017. okt. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A helyedben én odamennék hozzá, és félrehívnám négy szem közt beszélgetni - ha erre nemet mondd, mondj annyit, hogy te biztos vagy benne, hogy örülni fog annak, amit mondani fogsz (és ebből ne engedj, csakis négy szem közt)! Amikor már kettesben vagytok, akkor pedig áruld el, hogy igazából egyáltalán nem zavart a viselkedése a bulin, mert szimpatikusnak tartod őt!
2017. okt. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!