Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegáns öltözködés a fiatal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegáns öltözködés a fiatal korombeli lányoknak bejön?

Figyelt kérdés

Nem teljesen kiöltözésre gondolok itt tél van szóval:

Fekte bakancs

fekete nadrág (nem ünneplős)

- ing, nyakkendő, mellény, akár zakó 1-1 nap


Válaszokat előre is köszönöm.

F



2017. nov. 28. 15:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%

Biztos bejön

Az már nem, hogy ilyeneket kérdezgetel

2017. nov. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Imádom az olyan embert, aki odavág valamit a másikhoz de nem írja meg , hogy miért gondolja ezt :)

Noooh 1-es mondd csak miféle gondod van neked barátocskám? :) Vagycsak savanyú a káposzta? ESetlegesen csak a kérdés nem tetszett? :) Akkor elis lehet engedni a füled mellett , nem feltétlen kell másoknak gúnyos megjegyzéseket írni :)

Bizonyára valami nincs rendben veled, hogy az önbizalmad úgy kompenzálod, hogy másoknak beszólsz egy anonim oldalon :)

2017. nov. 28. 15:41
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nagyon bejön, így kimutatja hogy intelligensebb.

16/L

2017. nov. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Michael5 .... Amúgy lányokat kérdeztem, de ha ennyire beakarsz állni azoknak a sorába akik nőnek képzelik magukat, akkor tudok ajánlani pár dokit :) Yaaah és ha esetlegesen még mindig nem értetted a példát, amivel még megsérteni próbáltalak, akkor az biztosra veheted, hogy ilyen névvel egy lánynak se fogsz bejönni....... (Remélem érted a lényeget, semmi alátámasztás, semmi meggyöző bizonyíték, csak oda vágott üres szavak, az ilyen embertől fraknkón felforr az agyvizem, a szánalmas kategóriát közelíti meg,de sajnos még nem tartozik abba :/
2017. nov. 28. 15:48
 5/14 A kérdező kommentje:
3-as akkor nem zavar, hogy alul lazább??
2017. nov. 28. 15:54
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Biztos van akinek igen, de én ezt már túlzásnak érzem, ha jóban vagyok vele, mondanám, hogy jól nézel ki, mész valahová?
2017. nov. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, engem nem zavarna, ha normálisan néz ki.
2017. nov. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bejön, nálunk sokan öltözködnek így.
2017. nov. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

Igen igen lányok hát ezt benéztem :D

Lehet elalvult vagyok már

Csak én unom már ezeket a tucat kérdéseket?

Persze igazad van, hogy akkor nem kéne rá válaszolnom meg minden de hát napi szintem van ezer ilyen kérdés, hogy ez tetcik e meg bejön e meg hasonlók

2017. nov. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Van akinek bejön, nekem személy szerint tetszik, ha egy fiú elegánsabb. De azért ne nagyon öltözz túl...
2017. nov. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!