Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az baj, ha 20 éves létemre...

Az baj, ha 20 éves létemre 30-nak nézek ki?

Figyelt kérdés

Elég konzervatív az öltözködési stílusom, nőiesebben öltözködöm, mint a velem egykorúak (szoknya, magassarkú), van rajtam egy kis felesleg, ennek ellenére jó alakom van, a sminket nem viszem túlzásba, csak a szemet húzom ki szemceruzával, illetve szempilla spirált használok.

Ha a barátaimmal megyek szórakozni, mindig azt hiszik, hogy valakinek a nővére vagyok (volt olyan is, hogy egy 24 éves srác tesójának néztek, akivel épp randizni voltunk az adott helyen). Egyik nap a plazában sétáltam suli után a 12 éves öcsémmel, leültünk egy padra egy idős hölgy mellé, mire a néni az öcsémnek: "Milyen szép, fiatalos anyukád van!" , mire közöltem, hogy a nővére vagyok és 20 éves... Erre a néni csak annyit mondott, hogy ő azt hitte, hogy legalább 35 vagyok, csak jól tartom magam. Most kezdett el igazán zavarni a dolog csak, pedig már gimiben is mondták, hogy úgy öltözöm, mintha én lennék a tanár. Szerintetek az öltözködésen múlik főként, vagy más is lehet? Ezután a plazás sztori után nem érzem valami komfortosan magam, pedig szeretem a stílusomat, jól is áll. Nem tudom min kellene változtatnom.



2017. szept. 16. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Szoknya-magassarkú vonalon is lehet fiatalosan és csinosan öltözni. Lehet, hogy csak fiatallkosabb darabokat kellene beszerezned.
2017. szept. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nálam alapból csak a 10 centi magas sarkú cipők jöhetnek szóba, általában az idősebb korosztály ez alatt választ cipőt tapasztalatom szerint. A ceruzaszokna mellett még magasderekú nadrágokat hordok. Szerintem egyébként a színösszeállítással van baj, mivel a feketén a sötétszürkén, és a sötétkéken kívül nem nagyon van más a ruhatáramban, mert akárhányszor felpróbálok valami színesebb darabot, nem érzem, hogy jól állna.

Lehet, hogy inkább belenyugszom, mert mégis csak ez tetszik, és így érzem jól magam. Csak remélem 30 évesen nem fognak majd 40-nek nézni, ha tartom ezt a stílust.

2017. szept. 16. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!