Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30+ nőkkel van értelme egyálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30+ nőkkel van értelme egyáltalán ismerkedni, időt pazarolni rájuk? 10-ből 9 ~egy-két hónap után már az összeköltözést erőlteti.

Figyelt kérdés

31 éves férfiként teljesen ki vagyok akadva, hogy a mai 30 körüli nőkkel nem lehet az ismerkedési, egymás felfedezési szakaszát végigjárni. Csak szigorúan komoly kapcsolatot akarnak, ahol 1-2 hónap után már "kötelező" összeköltözni. És ha azt mondom hogy várjunk még egy kicsit, akkor megkapom hogy nem gondolom komolyan az egészet. Megy az észjátszás meg a sértődöttség, a végén általában meg megunom és hagyom a francba az egészet.

Persze olyankor meg megy a teperés, hogy de nem úgy gondolta stb. csak én meg az a fajta vagyok aki undorodik az ilyen kettős játszma dologtól.

Értem én hogy ketyeg az óra, kapuzárási pánik, baba projekt ésatöbbi, de így max csak kötélen rángatható pincsikutyákat szedhetnek fel maguk mellé az ilyen hozzáállású nők.

Az általánosításom egyébként nem alaptalan, az elmúlt 1 évben 2 ilyen nővel is összehozott a sors, szakítás lett a vége. A társkeresőkön is akikkel beszélgetek az utóbbi időben, pár nap levelezés után már pedzegetik a témát, hogy "hű de vágynak már egy olyan párra, akivel végre közösen élhetnék az életüket"

Ki nem?

Nyilván én is szeretnék komoly kapcsolatot, mert akkor nem keresném az igazit, dugópajtit lehet találni bármikor.

De az időt szerintem meg kéne hagyni, hogy ne utólag derüljön ki, hogy nem passzolunk egymáshoz.


2017. júl. 30. 12:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
22%
Sok férfinak már ünnep, ha egyáltalán szóba áll velük valaki. Örülj a szerencsédnek!
2017. júl. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
12%
Ja, és ha ez a tapasztalatod, akkor próbálkozz a 20-asoknál!
2017. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
21%
31 évesen ne harmicas nőt keress,hanem 25 évest. De belőlük is csak azt,amelyik nem laza erkölcsű. Ezzel jól le is szűkítettem a kört.
2017. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Mint írtam, nem dugópajtit keresek, hanem olyat akivel megfelelő ismeretség után lehet hosszabb távra is tervezni.

A kérdés pont ezért nem a húszas korosztályról szól, mert a mai 25 év körüli nők nagy része, agyilag egy tini szintjén mozognak. Szexre tökéletesek, meg laza kapcsolatra, de egyéb másra alkalmatlanok. Tisztelet a kivételnek.

2017. júl. 30. 12:38
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
32 éves nő vagyok. Csak szigorúan komoly kapcsolatot akarok, de eszem ágában sincs 1-2 hónap után összeköltözni, mert korainak tartom (még ennyi idősen is). Gyereket is csak 1-2 éves STABIL kapcsolatba vállalnék legkorábban. Megjegyzem, tapasztalataim alapján a férfiak is képesnek úgy rohanni, mint egy Inter City, nekem meg az ő tempójuk túl gyors, nem akarok mindent azonnal, és ha ezt valaki nem érti meg, és sürget, azzal még randira sem megyek el.
2017. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
13%
Sajnos mindegyik retteg hogy már elmúlt harminc és se férje se gyereke...ezért ilyenek
2017. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
35%
31 èvesen màr azért az összeköltözès nem ördögtől valò. 30 vagyok, férfi, 2-3 hònap utàn erdemes összeköltözni szerintem is, hiszen ùgy ismered meg igazán a màsikat. Ennyi idősen nem tudom mit akarsz lassan haladni. Legjobban ùgyis együtt lakva ismered meg a màsikat. 1-1 randira, vagy ott alvasra barki megtudja jatszani magàt. Együtt lakva màr nehezebb, ìgy kiismered. Max nem můködik.
2017. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%
Ha jól kijöttök és komolyan terveztek, miért ne lehetne összeköltözni? Mondjuk a 2 hónap tényleg túlzás, de szerintem azért atöbbség ennél többet vár. Mostanra ebben a korban vannak általában ott az emberek, hogy el kell kezdeni megalapozni rendesen az életet. ha egyszer szeretne egy normális családi környezetben élni. A puding próbája az evés. Felnőttként már őszintébben tudsz megbeszélni dolgokat a másikkal, ezért rövidül le az ismerkedési fázis. Már nem csak úgy összejössz valakivel hogy majd lesz valami, aztán max 1-2 év után szakítunk, mert bizony a 30as nőnek már nincs ideje több ilyen 1-2 éves zsákutcára. Fél év után teljesen reális összeköltözni. Ha ezeket nem érted még meg, úgy érzed neked ennél több idő kell, neked más az elképzelésed a komoly kapcsolatról ebben a korban, akkor lehet tényleg a fiatalabbaknál kellene próbálkoznod.
2017. júl. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%
Mi a célod a kérdéssel? Határozott, és nem túl hízelgő véleményed van a 20-as és 30-as nők nagy részéről. Akkor mit mondjunk? Hogy jaj, hát nem is úgy van az, próbálkozz csak tovább! Vagy helyeseljünk, és együtt keseregjünk veled? Vagy pedig ez valójában nem kérdés, hanem kérés a 20-as hölgy olvasók felé?
2017. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
61%
30-as
2017. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!