Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reggeli merevedesre reagalas...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggeli merevedesre reagalas lanykent/nokent? (Tobbi lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok

15 eves vagyok baratom 16 egy eve vagyunk egyutt.. kb fel eve szoktunk egyutt aludni:) nagyon szeretek vele aludni hozzabujni stb.. viszont nalunk eleg meleg van igy gyakran csak egy boxerban vagy rovidgatyaban alszik.. igy elegge atlatszik reggel ha merevedese van.. altalaban nem tudom h reagaljam le stb... ugyan tudom ez teljesen termeszetes dolog egy fiunal megis fura mikor peldaul ebredes utan ossze szeretne velem bujni en pedig erzem ott lent.. mondjuk van h ez este is elofurdul ha peldaul ram fekszik es ugy puszilgat akk is erzem es en kisse kellemetlenul erzem magam.. te h reagaljatok ezeket a szituaciokat le? Koszonom a valaszokat es privatokat is elfogadok!


2017. dec. 2. 10:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti, hogy még nem vagy elég érett egy kapcsolathoz. Nem kellene, hogy ettől ennyire kellemetlenül érezd magad.
2017. dec. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Legalább kivernéd neki...
2017. dec. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Életkortól függ, meg attól, hogy hol tart a kapcsolatotok. Mi idősebbek vagyunk, rendszeres szexuális élettel, így nem okoz gondot. Neked se legyen kellemetlen, attól hogy még nem szeretkeztek, a legfontosabb, hogy beszélj erről a barátoddal, mondd, hogy neked nem jó érzés ha odanyomja, mondd el neki, hogy miért zavar, mitől félsz. Kommunikáció az alapja mindennek. :)
2017. dec. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy áll, de ha elmegy pislantani már kókadt cerkával jön vissza. Ez van reggel. Este meg azért áll mert dugni bírna.
2017. dec. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
15 évesen még csak egy éretlen csitri vagy:D Még hogy nő:D Ahelyett, hogy rácummannál és kielégítenéd szegény pasidat, minthogy a reggeli merevedésén rinyálnál...
2017. dec. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 ... szerintem egyaltalan nem ismersz igy nem ertem milyen alapon csitrizel le .. a not azert irtam oda mert nem hinnem h csak az en korosztalyom valaszol erre hanem mar idosebbek is... es nem rinyalok teljesen normalisan tettem fel szerintem ezt a kerdest:) es nem olyan valszt kertem h ink szopnad le stb:) szvl nemtudom szamodra mit is jelenthet a csitri... viszont nem ilyen eretlen emberek valaszat vartam ( a valaszod alapjan eroteljesen az vagy) 😘
2017. dec. 2. 11:28
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha ilyet kerdezel, te vagy eretlen, vagy minimum buta libuska. Szerinted egy kapcsolat mitől több egy baratsagnal? Igen, az erotikatol. Udv a felnott vilgban.
2017. dec. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Itt van egy lány, aki 15 évesen végre nem szopni meg dugni akar, de most ez a baj. Hát ez hihetetlen.
2017. dec. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Mindkét oldalnak vannak jogos pontjai.

Egy kapcsolat nem csak erotikáról szól, de el kell ismerni, hogy arról is.

Nálam a reggeli merevedést mindig megoldották a barátnők, de ha te nem állsz rá készen, akkor még ne aludjatok együtt, mert ezzel csak kikészíted a srácot. :P

2017. dec. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg semmi szükség aggódni. Beszéljétek meg. Két évet voltunk együtt a volt barátnőmmel, ebből kb fél évig nem éltünk szexuális életet, de aludtunk egymásnál. Előfordult, hogy merevedésem volt, nem vártam el semmit cserébe, észrevettem, hogy van, bementem a mosdóba és pillanatok alatt elmúlt. Ha téged kényelmetlenül érint, nyugodtan mondd el a barátodnak, megérti. Ha meg készen álltok a szexuális életre, akkor meg másképp reagálod le.
2017. dec. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!