Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha az anyám meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha az anyám meg a családom rámtelepedik? 16L

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy jogos-e

Lényegében annyi lenne hogy apukám külföldön dolgozik és kb 1-2 havonta jön haza 1 hétre és most elment azaz már 1 hónapja is van és anyukámmal állandóan veszekednek stb és anyám sirt stb és bejött mellem feküdni meg sirni meg stb és ez rendszerré vált hogy mellettem fekszik minden nap és van amikor azért mert a nővéremék itt vannak a gyerekekkel és ez mostanában mindig így van egész nap itt vannak napokig anyám meg velem és már idegesít hogy itt van és ez tudom fura lesz de azt se tudom csinálni és rohadt nehéz a suli meg minden és egyedül akarok lenni legalább este abban a 2 órában hogy 20-22 ig utána meg alszok állandóan mindenki a nyakamon van 10 percenként benyitogatnak a szobámba van amikor annyira hogy minden nélkül benéz és kimegy meg pl amikor anyám valamelyik nap ittvolt kinntről hall valami zajt egyből hallgatózik és annyira rossz hogy pl ha az ő szobájában alszik akkor is hallgatózik mi megy nálam vagy mi?

volt olyan amikor mentem volna ki és az ajtóm előtt állt és mondta hogy csak most jött ja persze...

Mit csináljak ilyenkor?

Vagy mi legyen?://(



2017. dec. 2. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Huhhh nem.is kalamajka ez :D

...

Szerintem ulj le anyuddal beszelni es mondd el neki ezeket , illetve keress egy helyet suli utan ahol nem zavar senki es tudsz ott tanulni :D nem feltetlwn kell otthon lenned suli utan :D

Ajtod betudod zarni kulccsal?

Barikaddal probalkoztal mar?

Hmmm mas igy hirtelen nem ugrik be, ha megis lenne majd irom akkor :D

18F

2017. dec. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha hosszú lett vagy nem lehet értelmezni csak gyorsan írtam meg most kicsit sírok is .. most jön ki minden problémám huuu:/
2017. dec. 2. 14:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a helydedben leülnék vele megbeszélni ezt...a leírtak alapján nem rossz a kapcsolatotok csak kicsit rád csimpaszkodik...biztos megértené ő is volt ennyi idős, hogy szükséged van egy kis egyedül létre és magánszférára...nem vagy már pici gyerek...sokkal rosszabb, ha ezen örlöd magad, minthogy kinyitnád a szádat, akár este is hogy 'anya ne haragudj, de feszélyez, hogy itt alszol velem, szeretném ha holnaptól nem így lenne' stb...én is voltam tini, semmi extrát nem csináltam mikor egyedül voltam, de mégis, ha anyám ott ült a frász kerülgetett szóltam is neki miatta normálisan nem veszekedve és megértette...gondolom te vagy a 'legkisebb' és nehezen dolgozza ezt is fel, hogy már nem vagy pici és kevesebb segítség kell tőle...na, 1 szónak is 100 a vége😀 kommunikáció
2017. dec. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

persze ezt megbeszélem vele meg nem lesz semmi

De pl még ottvan hogy minden nélkül mindenki benyit rám meg beleskelődik ja meg nálunk nem lehet olyan hogy kulcsra van zárva az ajtó....

2017. dec. 2. 15:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérj tőlük letelepedési engedélyt :D
2017. dec. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg anyádnak, hogy tanulnod kell esténte és zavar. Pont. Ha azt akarja jól tanulj, hagyjon neked magánszférát. Ha nem hozod tanulásban az elvártakat max akkor telepedjen rád.
2017. dec. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk sem volt kulcsra zárva az ajtó...nem leskelődtek és ha beszeretett volna jönni pl anyu akkor kopogott vagy kérdezte, hogy jöhet-e😂/pedig nem csináltam semmit max tv-t néztem vagy olvastam/komolyan kezdem azt hinni, hogy az én szüleim voltak a legjobb szülők a világon/már külön családom van🙂/...a gyk-s kérdésekből kiindulva...tényleg extra beteg családok/szülők testvérek vannak...

Kérdező, ha legközelebb benyitnak hozzád mondd azt jó hangosan, hogy Búúú/ijeszd meg őket😂/ vagy azt hogy nem is tudtad, hogy egy üzletben élsz és a te szobád a kirakat😁 vagy hogy a szobád nem átjáró ház...esetleg, ha csak bebóklászik kérdezd meg, hogy eltévedtél?...vagy nyugi nem tűntem el, nem kell 5 percenként ellenőrizni..esetleg rajzolj 1 térképet, amin a házatok elrendezése látható, írd rá, hogy ki hol találja a saját szobáját és kapják azt karácsonyra...egy kis levelet mellékelve hozzá, hogy 'a házban való eligazodáshoz használják nyugodtan, hogy mindenki tudja hol a helye...a jövőben nem szeretnék több váratlan látogatót a szobámban...' vagy a kopogás ingyen van☺ egyébként lehet észre sem veszik mit csinálnak csak reflexből nézegetnek rád, hogy minden oké e...ezért is szólhatsz, hogy ne csinálják...én anyudra 'rászóltam' volna a helyedben, hogy nem szép dolog hallgatózni, hátha észre veszi magát🤔

2017. dec. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!