Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátomal 5hónapja vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomal 5hónapja vagyok együtt facebookon ismertük meg egymást De muszáj volt már látnom ő is nagyon szeretett volna már látni engem az én családom nagyon szigoru. De félek mert a anyukám meg a nővérem nem jo szemmel néznek rá Szerintetek? 17/L

Figyelt kérdés
Találkoztam vele 3szor is és a szüleim nem is tudtak rola.
2017. jún. 30. 13:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Előre is köszi a válaszokat, még ujj vagyok itt:)..
2017. jún. 30. 13:46
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem őt, már láttam 3szor ő 22 éves, azt mondja szeret engem és még neki se volt ijen barátnője mint én, azt mondja én vagyok neki az igazi,ezt én is igy érzem ő az elsö barátom! Csak még is félek talán elhagy:(..stb
2017. jún. 30. 13:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Először tanulj meg írni, attól még hogy új vagy, írni lehetne jól.
2017. jún. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérek köszi! :/
2017. jún. 30. 14:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Na már is ismered az itteni szokásokat. Szerintem ha tényleg szereted akkor mond meg a szüleidnek, hogy akár tetszik akár nem ez van.
2017. jún. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
5 hónap alatt 3x találkoztatok? Ez még csak barátságnak sem mondható, nemhogy kapcsolatnak... 17 évesen ennyi ész xDDD
2017. jún. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat?
2017. jún. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Az én édesanyám sem nézte jó szemmel mikor megismertem a mostani barátomat. Pedig még jócskán kisebb voltam. Azóta is együtt vagyunk. Pontosabban lassan 4 éve.

Kiálltam érte mert éreztem, hogy ő más, tudtam, hogy megéri szembe szállni a szülőkkel érte. Ha érzed ezt, és nem csak egy gyerekszerelemről van szó, akkor állj a sarkadra. Mondd el nekik, hogy te mit érzel a srác iránt. De mielőtt bármit is tennél és össze vesznél a fiú miatt a családoddal, először is gondold át és tudd meg, hogy a srác nem-e csak egy futó dolognak tartja.

Sok sikert azért! Fájdalmas egy párkapcsolatban a hiányérzet a másik iránt.

2017. aug. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!