Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem volt még barátom, ezért a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt még barátom, ezért a barátaim is, sőt még a családom is ezzel idegesít. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és már említettem fent, hogy nem volt még barátom, ezzel nincs is semmi bajom, viszont az már nagyon idegesít, hogy a szüleim, rokonaim, barátaim mindig ezen röhögnek. Megkértem már őket, hogy hagyjanak békén ezzel, de ilyenkor csak nevetnek, megölelnek és mondják, hogy ők csak viccelnek. De szerintem nem vicces és idegesít, hogy a barátnőim szinte egész nap tudnak beszélni a pasijukról és megmondják, hogy ők majd engem befogadnak ha nem lesz férjem...meg ilyenek. Mit tegyek, hogy ne szivassank mindig ezzel?

2015. szept. 4. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerezz egy normális srácot, vagy mond meg nekik, hogy nagyon zavar téged, és ha mégegyszer megemlítik, megharagszol, nem szólsz hozzájuk, vagy valami hasonlót. Legalábbis én valami ilyesmit tennék.
2015. szept. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem! Ne szerezz egy normális srácot. Legyél SZERELMES. És ne megalkuvásból jöjj össze valakivel
2015. szept. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam, hogy megalkuvásból szerezzen...
2015. szept. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kicsikém valami baj van veled,a lányok általában mindig feszegetik a határokat te miért nem?
2015. szept. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írj és segítek :3 18f :)
2015. szept. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szerelem angyala, előttem van még egy egész élet, hogy azt feszegessek amit akarok.
2015. szept. 5. 20:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Tojd le őket. Neked kell tudnod, hogy mikor jön el a te időd, ne hagyd, hogy feszélyezzen az ő éretlenségük, mert ez az.
2017. dec. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!