Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjek egy lánytól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjek egy lánytól bocsánatot?

Figyelt kérdés
1 hónapja ismerem a lányt és hát elég közeli kapcsolatba kerültünk egymással mostanáig, jártunk is volna csak az elején vak voltam és nem vettem észre hogy tetszem neki.. De most nem ez a lényeg.. Utóbbi időben sok mindenen veszekedtünk és hát az okom meg is volt rá.. Nem is pici okok voltak azok.. Utolsó veszekedés azért volt mert hát bunkó voltam vele, szinte leszartam mert hát nagyon de nagyon felb*szott. Utána meg gondoltam magam mivel nem akartam elveszitteni őt ezért abbahagytam a bunkózást még aznap.. Észrevettem h nem ír vissza miközben látta az üzenetet is,ha meg visszairt is akkor Oke, aha, jo szavak voltak. Aztán irta h ne csodalkozzak mikor ennyire bunkó voltam vele. Mondtam neki hogy okkal voltam bunkó, de ő igazából nem vágja az okot mert picit butuska.. Aztán nagy nehezen megbeszéltük pár nap után hogy személyesen meg kéne beszélnünk ezt a dolgot. Na hát igazából neki kéne bocsánatot kérnie tőlem, és nem csak én gondolom így hanem sok haverom is.. De ő azt várja hogy én kérjek tőle.. Hogy mondjam meg neki úgy ezt hogy közben ne menjen a baratsagunkra? Vagy inkább legyek papucs és haggyam és kérjek tőle bocsánatot?

2017. okt. 17. 13:35
 1/1 Alain Delon ***** válasza:
Szerintem dobd a témát. Ezek a dolgok ezután is meg lennének közöttetek. Feleslegesen ne strapáld magad.
2017. okt. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!