Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem sokára karácsony van. és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sokára karácsony van. és nem tudom mit vegyek a barátomnak ajándékba. Szerintetek? ő 20 éves én 16.

Figyelt kérdés
Szeret horgászni de kb mindene megvan..saját keresettel rendelkezik, nem hord ékszereket, szereti a focit. tudtok mondani olyan ajándék ötleteket amik esetleg beváltak és tetszett a párotoknak? előre is köszönöm
2017. dec. 4. 16:31
 1/4 anonim válasza:
Egy album közös fotókkal? Más fényképes ajándékok (párna, plüssmackó, bögre, hógömb, stb.) ?
2017. dec. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A fotóalbumra gondoltam én is..de az a baj hogy nincs sok közös képünk. Mert valahogy mindig elmaradt..a prnát már kilőttem szülinapjára
2017. dec. 5. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:
És ha csak egy képet tennél szép keretbe? Én amúgy mindig elhasználható ajándékokat adok amit meg lehet enni,inni,elfürödni,ilyesmi. Annak mindig örül mindenki. Tudnál pl egyszerű mogyórólikőrt vagy ilyesmit készíteni és szép üvegbe tölteni.
2017. dec. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez nem is rossz ötlet:) köszönöm:) de azért még mindig várom az ötleteket:D
2017. dec. 8. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!