Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit adjak a barátomnak karácso...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak a barátomnak karácsonyra? Ötletem sincs. P l s, tényleg kellene ötlet.

Figyelt kérdés

Nem tudom mit adhatnék neki, karácsonykor fél éve leszünk eggyütt vagyis nem pont akkor viszont arra már igen. És hiába ismerem, de drága ajándékot nem nagyon akarnék, olyan ami olcsóbb és még is stílusos nem jut eszembe.

Szereti az autókat de autós dolgot nem akarnék neki adni ennek meg van az oka! Nem szeret vonatozni de ugy tudom hogy a vonatokat szereti. A zöld és kék színt. Szereti a csokit. Azon is gondolkoztam hogy sütök neki sütit azt viszont nem tudom melyik a kedvence vagy milyent szeret. Most lehet hogy össze vissza írtam amiért bocsi. Ha valamit még tudni akartok kérdezzetek. :)

Amugy ő 20 éves.



2017. nov. 29. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor! Kideríted hogy milyen sütit/csokit szeret, és megsütöd. Süss szív alakú mézeskalácsot. Kirakhatod teamécsesekből hogy szeretlek, vagy boldog karácsonyt. Ahhoz sok mécses kell! Ha nem akarsz olyasmi cuccokat venni, akkor romantikus dolgok jöhetnek szóba. Hógömb, vagy bekeretezett közös kép, bár nem vagytok sok ideje együtt, de jobbat nem tudok. Figyeld hogy miket mond. Pl.: jaj de jó lenne ha olyanom lenne mondatot kell figyelni. Én is így szoktam ajándékot. Amikor elmentek egy kirakat mellett és azt mondja hog "jaj de jól néz ki az az óra„. Akkor azt az órát megveszem ha mondjuk nem negyvenezer. Vagy ha lát valamit és azt mondja rá hogy de jó lenne ha lenne ilyenem, akkor azt add neki, és annak örülni fog. Remélem értelmes voltam. Ha kell tanács írhatsz egy privátot.
2017. nov. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Oltó Elemér válasza:
A facebook jelszavadat😂😂😂😂😂😂
2017. nov. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! Szerintem egy kiegészítő mindig jó megoldás. Egy szép sál vagy egy új póló is aranyos tud lenni.

Meg találtam egy olyan ötletet hogy felírsz kisebb lapokra olyan dolgokat amiket szeretsz benne, és egy dobozba teszed. Lehet kicsit snassz, de a csoki mindig jóóó, és az is cuki ha te sütsz valamit neki.

2017. dec. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!