Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baj lehet a lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baj lehet a lánnyal?

Figyelt kérdés
tetszik nagyon egy lány (20év alatti) és nagyon gyanús hogy az összes létező képén (több mint 100) új és régiek is beleértve zárva van a szája soha nem látszódtak még ki a fogai. különben egy nagyon ápolt egészségesnek kinéző lány sminkelni sem szokta magát ,valóban valami gond lehet a fogaival vagy nagyon önbizalom hiányos? vagy ez mind együtt?

2017. nov. 16. 03:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem feltétlenül, lehet hogy csak nem annyira nevetgélős, és önbizalomhiányos is lehet ahogy mondtad, de persze benne van a pakliban, hogy nem szépek a fogai...
2017. nov. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
És ha nem szépek a fogai, akkor már gáz vele járni?
2017. nov. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

20 év alatti csakis szemmelmi huladek lehet mert azok olyan mentalitassal szulettek amivel nem szabad meg szoba allni se


Ket honap es a fejedre nő


Tönkre tesz


Aztan meg elmondja hogy őt kell sajnálni....


Fogak meg kulon rosszpont ha futja iphone ra meg cigarettara

2017. nov. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

2-es kommentre: ha nem olyan brutálisan rosszak akkor nem lenne gáz.

3-asra a válasz: részben egyetértek mert tényleg ilyenek a többség de ő pl nem dohányzik és nincs almája. nem pénzes a csaj

2017. nov. 16. 11:49
 5/17 anonim ***** válasza:
23%
Idő kerdese mikor robban a bomba...egyik naprol a masikra kifordulnak onmagukbol...en is jartam mar igy. Ezek allatok
2017. nov. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

Régen én sem mosolyogtam úgy,hogy kint vannak a fogaim, ennek nagyon egyszerű magyarázta volt: görbék voltak.

Aztán fogszabályzót csináltattam, jelenleg is megvan még, de azóta úgy vigyorgok,hogy le sem lehet lőni. Imádom a fogaimat mutogatni mosolygás közben,büszke vagyok rájuk.

Nekem az önbizalomhiányom a fogaim állásán múlt.

2017. nov. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
Miért kell egyből , arra gondolni, hogy rosszak a fogai? Lehet csak egyszerűen, nem szeret mosolyogni a képeken. Lehet nem elönyös számára , a mosolygás, mert mondjuk nem áll neki annyira jól. Ezekre nem gondolsz?
2017. nov. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%

amúgy ha már a fogain kiugrik a bicska akkor sose lesz belőle szerelem


kis filozófiám


ha még meg se ismerkedtetek, de már is a TÖKÉLETEST keresitek bármilyen tökéletes Istennő is állhat elétek abban is csak a hibát látjátok majd ( nyilván egyéni lelki nyomorból kiindulva)


ha szerelmes vagy annak minden hibájával szereted az illetőt!


(fél évig utána megszokás aztán balhék aztán mindenki keres mást.. ez a keserű happy end :D)

2017. nov. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
35%
Ennyi hülyeséget.
2017. nov. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 CFB ***** válasza:
8assal egyet értek, vagyis az első felével. Természetesen nem mindegy, hogy rohadnak-e a fogai, vagy sem, de ha neked ezen múlik az, hogy járnál-e a lánnyal... Akkor keress valaki olyat, akibe annyira szeretsz bele, hogy nem érdekelnek a hibái, még akkor is, ha látod őket. Még mondjuk meg is kéne ismerni az illetőt. Nek külső alapján ítélkezni.
2017. nov. 17. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!