Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egy rossz pont lehet a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy rossz pont lehet a fiúknál?

Figyelt kérdés
Egy eléggé hangos személység vagyok. Mindenről megvan a véleményem s ha tehetem be nem áll a szám. Az önbizalmam ettől függetlenül nagyon kicsi. Sokan mondták, már hogy lekellene szoknom erről a sok locsifecsiről mert így soha nem lesz senkim, mert mindenkit zavarni fog. Ha meg 1-2 mondatot mondok akkor meg az a baj, hogy miért nem beszélek... Szóval úgy érdekelne ha egy fiúnál rossz pont-e az ha a lánynak nincs sok önbizalma, ettől függetlenül elég sokat beszél?
2017. szept. 13. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt élőbe kéne látnom :D
2017. szept. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha értelmes dolgokat beszélsz állandóan, az nem, de ha csak azért beszélsz, hogy beszélj, gyakran a semmiről is, az igen.
2017. szept. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak akkor beszélek ha kérdeznek, vagy van valamilyen téma, és én is hozzá szeretnék szólni. A kérdésre a válaszon és a témára a véleményemen kívül semmit sem mondok. De általában bőven fejtem ki.
2017. szept. 13. 15:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha társaságban nem nyomsz el másokat, akkor nem gond, vagy ha csak nekem beszélsz, az is jó dolog, mivel szeretem hallgatni a párom, de ha társadágban nem lehet lelőni sem, az már irritál. :P
2017. szept. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Beirtam a rosszpontot a rossz kislanynak (:

18f

2017. szept. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Párom is olyan, hogy azért elég cserfes leányzó viszont idegenekkel szemben már inkább csöndesebb :) Én imádom benne, hogy ilyen és én ezt nem gondolnám rossz pontnak.
2017. szept. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!