Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiú társaim, ti a helyemben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiú társaim, ti a helyemben mit csinálnátok? (lányok is írhatnak)

Figyelt kérdés

A következő a helyzetem:Erdélyben élek,ugye vannak románok meg magyarok is a városban ahol élek.

Nagyon kicsi város,a magyar lányok közül mindet ismerem látásból vagy névről és mind kicsi ribi,aki nem,az nem jön be sehogy sem.

Vannak a román lányok,akik egytől egyig jól néznek ki,de megy a sárdobálás mert az román mi meg magyarok vagyunk.

Így a románok nem jönnének össze magyarokkal+hogy én nem tudok annyira románul,hogy véletlen ha találnék egy lányt aki összejönne,rendesen eltudjak beszélgetni.

A legközelebbi nagyváros 40km-re van,de onnan meg nem ismerek senkit és távkapcsolat felejtős.

Szóval ebbe a szinte reménytelen helyzetben mit tennétek?:D

17/F



2017. dec. 6. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Áh nyugi,nem csak te vagy így.Annyi,hogy én szlovákiai magyarként. :D
2017. dec. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Szóval aki nem ribi az nem néz ki jól, ezért nem kell neked, de azért mégis jól jönne egy olyan szép lány? Nem hiszem, hogy annyira kicsi város lenne, hogy mindenkit ismersz. Én is kis városban élek, szintén Erdélyben, de felét sem ismerem, és nem is fogom. Nap, mint nap látok új embereket.

Azt javaslom, hogy először ismerd meg a lányokat, majd utána ribizd le őket, mert lehet, hogy valaki kicsit kirívóbban öltözködik, vagy mások azt mondják róla, higy az, de mások azt gondolnak, amit akarnak, te is azt gondolod amit akarsz, nem azt amit ők akarnak. Szóval ismerd meg őket, vagy ha nem, akkor menj már oda egy átlagos csajhoz, mert tudnak értékeaebbek is lenni, mint gondolnád:))16L

2017. dec. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Arról én nem tehetek,hogy nem jön be és hidd el,annyira kicsi,hogy minden magyar lányt ismerek,attól,hogy te nem ismersz mindenkit abbana városban ahol élsz az nem azt jelenti,hogy én sem.

És nem csak ismerem de tudok róluk dolgokat,sőt láttam is dolgokat:)

Van egy aki nem ribi és évek óta tetszik,de az nem áll szóba se velem bizonyos okok miatt.

Nem nézek le senkit,de ha nem tetszik akkor nem tetszik és hidd el próbáltam már átlagos lányokkal is beszélni,az eddigi barátnőim mind átlagosak voltak.

2017. dec. 6. 23:05
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó mondatot javítanám,nem tudom miért írtam azt,hogy nem nézek le senkit..

Nem ribiznék le senkit,ha nem lenne az,annyi emberség bennem is van:)

2017. dec. 6. 23:13
 5/5 anonim válasza:

Huu Erdélyt szeretem.

Most nyáron végig kint voltam nagyszüleimnél, és elmentem salsa-ra (mert miért ne próbáljunk ki mindent, meg ismerkedni tök jó olyan hely ahol sokan vannak)

Én románul nem tudok, de volt egy román srác aki nagyon jófej volt, mindig angolul beszélgettünk salsa órán.

Ő tudta, hogy magyar vagyok, mégsem voltunk ellenségesek, tehát el lehet boldogulni, de gondolom ugyanúgy változó meg személyiség függő.

De szerintem a ebben a korosztályban nyitottabbak az emberek, meg kevésbé utálatosak.

18/L

2017. dec. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!