Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok? (Többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Volt egy lány akivel korábban beszélgettünk (ő kezdeményezett). Végül nem jöttünk össze, és utánna nem is beszéltünk, de a mai napig észreveszem, hogy néz a folyóson ha elmegyek vagy várunk ott. Nekem a mai napig tetszik a lány és szerintem én is neki. Mit javasolnátok mit tegyek?

18/F


2017. szept. 30. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda, és beszélj vele amíg nem késő.
2017. szept. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CFB ***** válasza:
Ha eddig nem tett le rólad, nagy mázlid van! Mire vársz még?! Hamar, tessék beszélni vele, randira hívni! Remélem még nem késő..
2017. okt. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!