Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érdekelnek a lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdekelnek a lányok?

Figyelt kérdés

Néha érdekelnek, vagy 3 csajba már voltam szerelmes , de ezek már elmúltak.

Na de van hogy előjön az az èrzés hogy de jó lenne egy barátnő, máskor meg sokáig le se s*rom a lányokat..

Diszkóba mindig van valami csaj ,akivel "elvagyok" tapi csók ilyenek és ugy érzem hogy nekem ez bőven elég xD

Ha meglátok instán jo csajokat egy szál semmibe, van hogy fel se áll a műszer..

Én már nem tudom mi ez.. most akkor én bu*i vagyok?

De még csak a viselkedésem se olyan, sose tudnék egy srácra úgy nézni .. szoval nem tudom ,de felek tole hogy az vagyok. Valaki help mi tortenik velem?


17/f


2017. dec. 6. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
6%

Kit érdekel a szánalmas vergődésed? 17 évesen ráadásul? A világ boldog lenne ha az lenne a legnagyobb baja hogy az instán nem áll fel a cerka valami ostoba üres libára

Szedd össze magad haver mert ez szánalmas !

2017. dec. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem hiszem hogy bzi vagy xd maximum nincsenek még erre igényeid , nem vagysz még a komoly kapcsolatra
2017. dec. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!