Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy megtudjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy megtudjam mégis mi a baja velem ennek a fiúnak? A story lent

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit egy barátnőm révén ismertem meg(azt tudni kell a barátnőmmel messze lakunk egymástól én városi vagyok ő/ők vidékiek) ez a fiú a barátnőmnek nagyon jó barátja. Még mielött meg ismertük volna egymást már megvoltak a véleményeink egymásról amik nem voltak túl jók sőt anélkül hogy ismertük volna egymást utáltuk a másikat. Aztán egyik nap egyszer csak arra jött+még egy fiú ahol mi voltunk a barátnőm persze örült nekik én egyáltalán nem sőt egy ideig én jóval messzebb voltam tőlük...utána a barátnőm oda hívott én persze odamentem de én is meg főleg ez a fiú flegmák voltunk egymással nagyon beszólogattunk megilyenek és akkor mondták hogy menjünk el kirándulni nagy nehezen beleegyeztem...elindultunk én nem beszéltem csak ők aztán később észre vettem hogy elhagyta a szemüvegem ami elég drága volt ez a fiú rögtön elindult megkeresni+rávette a másikat is de nem találták meg aztán amikor már rendesen elkezdtünk menni mászni megilyenek akkor úgy mentünk egymás mögött hogy ez a fiú direkt elöttem ment én meg voltam az utsó és én meg nem vagyok a kirándulós típus+olyan helyen mentünk ami tele volt szúrós bokrokkal, csalánnal, bogarakkal és teljesen kivoltam akadva persze csak halkan szenvedtem😂 és ezzel a fiúval folyton beszólogattunk egymásnak de viccesebben, folyton szivatott de volt hogy kedves volt és nyújtotta a kezét hogy megfogjam és segïtsen felmászni de én nem fogtam meg mert túl büszke voltam hozzá😂 és ez így ment egy ideig aztán elkezdett mindenhogyan becézni engem de sokszor nagyon bántóan beszólt...aztán már volt olyan hogy a fenekemre csapott megilyenek(persze nem hagytam de gyors

volt és hirtelen 😂) aztán már a barátnőm is mondogatta hogy ,,mi nem járunk" meg folyton kérdezte tőlem hogy tetszik e nekem amire mindig az volt a válaszom hogy nem pedig az a volt a baj hogy tényleg kezdett megtetszeni és volt hogy azt mondta a barátnőm hogy egy ,,kicsit bejövök neki" de persze én akkor is tagadtam hogy nekem is bejön...utána viszont ez a fiú egyre bunkóbb lett de nagyon én meg egyre inkább voltam zavarban a közelében és sosem tudtam visszaszólni neki meg semmi de pedig nagyon csúnyákat mondott rám ok nélkül...és ez nekem nagyon szarul esett mert még így is egyre jobban megkedveltem pedig ha megkérdezte tőle a barátnőm hogy bejövök e neki azt mondta hogy nem...aztán fogtam magam és elmondtam a barátnőmnek hogy nagyon bejön nekem ez a fiú...amit aztán ő direkt amikor nem voltam ott velük a tudtom nélkül elmondta a fiúnak de a barátnőm aztmondta hogy nem mondott erre semmit az a fiú...és ekkor elkezdett olyanokat csinálni hogy direkt úgycsinált mintha egy jó csajt mutatna a haverjának elöttem és hogy megnézze a reakciómat...de ugyanolyan bunkó volt...és miután eljöttem akkor is bunkó volt és mindig rám írt de akkor is csak baszogatott és egyre "durvábban"...és a végen letiltottam amit aztán rögtön megtudott a barátnőm mert ez a fiú rögtön elmondta neki...na szóval " röviden" ennyi és sajnos nekem még mindig tetszik pedig ritka bunkó egy fiú...szerintetek miért viselkedik így mert akárhányszor megkérdeztem nem adott normalis választ csak olyanokat hogy "mert" meg "azért mert én azt mondtam" vagy mert egy "irritatív városi nyomorék vagy" pedig semmi olyat nem mondtam vagy tettem ami miatt így kéne viselkednie és oké másokkal is hasonlóan viselkedik de valamiért velem durvábban...szóval szerintetek? A válaszokat előre is köszönöm és légyszi normális válaszok legyenek.


2017. dec. 9. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet tetszel neki és sokszor ha valakinek bejön valaki akkor nem lesz mindig kedves, szóval lehet ezzel a bunkóskodásával jelezte hogy tetszel neki.
2017. dec. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, én is gondoltam erre illettve többen is mondták már ezt, de azért sokkal jobb lenne, ha ezt másképp jelezné...
2017. dec. 9. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!