Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha bunkó és közönyös, mégis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha bunkó és közönyös, mégis folyton bámul órán. Most mégis mit akar?

Figyelt kérdés
Az ember azt gondolná egy 20 éves fiú elég érett ahoz h eldöntse mit akar egy osztytárstól vagy kit kedvel és kit nem. Ez a srác viszont megőrjít. Helyes ezt nem tagadom de eddig a nevemen kivűl semmit nem beszélt velem az iskolában szeptember óta. Sőt néha inkább bunkón viselkedik. Ellenben folyton bámul engem. Nem nem azért mert olyan csúnya vagy vagy szép. Órakon sunyiban figyel engem de van ha észre veszem se néz félre. Folyton olyan érzésem van mintha azt akarná h figyeljek rá. Példával mondva. A tanár mond valami dolgot amire neki van egy válasza. Mikor ő válaszol konkrétan meredtt szemekkel nézz mintha nekem mondaná. Most mégis mi baja van? Komolyan idegesít ez. 20/L

2017. nov. 23. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami kisegito iskola? :D Amugy teccccccCcCcCCccel neki nyilvanvalo.
2017. nov. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Cigányok iskolája XD
2017. nov. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első: Ha tetszek neki akkor miért nem beszél velem meg semmi?


Második: egyetemre járunk.. szerinted oda csak azok járnak? Amugy elég rasszista vagy...

2017. nov. 23. 17:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Töketlen fiúcska. Kikezdeni nem mer veled, azt szeretné, ha te szednéd fel.
2017. nov. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem értem miért várja ezt el. Nah de várhatja is. Nekem nem kell kisfiúcska.
2017. nov. 23. 22:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól,hogy bunkó , még tetszhetsz neki....

(Ezzel a hejjesírással hogy vettek fel egyetemre???)

2017. nov. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elnézést akkor nem láttam, hogy rosszul írtam a szavakat. Telefonról nehezebb sokkal. Még magamon is csodálkozom hogyan tudtam alap szavakat ilyen rosszul leírni :D
2017. nov. 27. 03:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!