Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk (és akár lányok)! Ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk (és akár lányok)! Ti mit gondoltok egy olyan lányról, aki inkább fiúkkal barátkozik, és több fiú barátja van, mint lány?

Figyelt kérdés

Fiúk, ha netán egy ilyen lány tetszene nektek, féltékenyek lennétek, vagy pont hogy előny, hogy hasonló dolgok érdekelnek titeket, és nem egy sértődős p*csa a csaj?

Nehezebben mernétek kezdeményezni?



2017. okt. 1. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen ismerősöm... Sajnos.


Szóval nyilatkoznék az ő esetéről.

- Undorító a viselkedése, de olyan szinten, hogy egy kocsis becsületére válna...

- Amíg van pasija addig elviselhető, de mostanában, hogy nincs neki... hááát... Inkább 24/7-ben hallgatnám a nyan cat-et mint hogy lássam mit művel és az 20 éves korhoz milyen szinten nem üti a gyök kettőt se viselkedés terén...

- Haveromat már rendszeresen zaklatja és mint tudomásunkra jutott (na meg tudunk olvasni a sorai között) haverra rá van állva és lassan nem csak rá állna hanem rá is ülne csak úgy mert miért ne...


Az ő esetében ez a gond, hogy a pasihiányos időszakban leművelt dolgai miatt van sok fiú ismerőse és barátkozik inkább a fiúkkal ami meg idevezet, hogy egy nagylányt játszó phicsa lett belőle akire egy rossz szót se lehet szólni mert ő szent de másokat úgy ócsárol, hogy az valami undorító.

-----------

Ebből következik, hogy alapvetően nincs előítéletem azokkal a lányokkal akiknek inkább a társasága inkább fiúkból áll, onnantól kezdek el ítélkezni miután kiismertem milyen természetű és viselkedésű.

-----------

Kérdésedre válaszolva, ha nekem tetszene egy ilyen lány és tényleg nem a sértődős fajtából vagy a magát nagylánynak előadó fajtába tartozik akkor nem lennék féltékeny.

Az pedig, hogy milyen ismeretségi köre van nem oszt vagy szoroz nálam abból a szempontból, hogy hátrány vagy előny, mert nem az érdekel kik az ismerősei hanem maga a lány.


20/F

2017. okt. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem picsul a srácoknak akkor pacsi neki.

14L

2017. okt. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem elég sok fiú barátom van, és mindegyikőjükkel tényleg csak haverok vagyunk. Mindig jobban kijöttem a fiúkkal, mert könnyebben oldódok a társaságukban, viszont aki csak haver azzal tényleg csak úgy beszélgetek. Főleg úgy, hogy van barátom.

Viselkedésben amit átvettem tőlük az max a humor, kicsit lazább stílus, a nyálas dolgokat meg eleve nem is szerettem, de attól még ugyanúgy megmaradtam lánynak.

Sokszor jobban meg tudom velük beszélni a gondjaimat is.

Kicsit hülyén fogalmaztam, de a lényeg megvan szerintem xd

17/l

2017. okt. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elnézve sok nőt, nem is csodálom.
2017. okt. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!