Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri belekezdeni így? 16L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri belekezdeni így? 16L

Figyelt kérdés
Sokan szenvedtem a mentális egészségemmel mostanában, és tudom, hogy nem vagyok jól. Orvoshoz még nem jutottam el, de tervbe van véve. Viszont megismertem egy srácot, akit nagyon bírok, és tényleg szeretném vele megpróbálni, de megéri úgy elkezdeni, hogy nem tudok neki teljes egészet nyújtani?
2017. dec. 15. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
beszélj vele róla, ha megérti és elfogadja akkor érdemes megpróbálni vele, ha nem érti meg akkor meg hagyd a francba :)
2017. dec. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy mentális betegséged van, ha nem voltál orvosnál? Mindenképpen az orvosnál kezdj, mert jobb az, ha inkább el sem kezdesz semmit, mint hogy a fiú ott hagyjon esetleg amiatt, ami kiderül az orvosnál. Szerintem sokkal nagyobb csalódás érne akkor.
2017. dec. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy betegségem van, csak azt, hogy sokat szenvedtem vele.

Köszönöm a válaszokat

2017. dec. 16. 11:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a sracal szenvedtel ne.depresszio amire gondolsz, abban mindenki szenved neha, foleg te korodban.
2017. dec. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!