Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri belekezdeni egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri belekezdeni egy kapcsolatba, ha a másik fél füves?

Figyelt kérdés

2015. jan. 29. 14:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
37%
ha nincs tériszonyod, legyél te is magasan
2015. jan. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
milyen mértékben?
2015. jan. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
NEM
2015. jan. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
nem,tapasztalat
2015. jan. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
Ha bírod a libsi, drogosokat esetleg te is az vagy, akkor talán.
2015. jan. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon 800 ezer alkoholista és 20 ezer drogfüggő van.


Aki heti 2-3 alkalommal elmegy és jól bebaszik az király csávó. Aki elszív 2-3 füves cigit, az őrült, potenciális gyilkos, kokainista és hajléktalan.

Minden kultúrába kell valami szer, amit lehet démonizálni. A nyugati kultúrában az alkohol az Isten, a kábítószer az ördög. De pl. az arab, muzulmán kultúrákban a kábítószer az Isten, az alkohol a tiltott Ördög.


Szóval ennek fényében kezeljük már a füvet például. Mondom ezt úgy, hogy még sosem fogyasztottam semmilyen kábítószert és inkább alkesznak mondanám magam.


Simán járnék füvező emberrel, mert tudom hogy sok szempontból az alkoholfogyasztás sokkal károsabb.

2015. jan. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Ha ki nem állhatod a náci jobbosokat akkor feltétlenül. :P
2015. jan. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Hatosnál a tuti!


Szoktam füvezni.

Évente 1-2 alkalommal. Nem vagyok masszív füves. De én berúgni sem szerettem soha. Egy kis szalonspicc. De ha bódulni vágyom ész keretek közt akkor inkább egy kis canabinol rendezzen bulit az agypályáimon, mint az etil-csoport.

Attól függ egyébként mit értünk füves alatt.


Csak füvezik? Vagy van, hogy más szert is tol?

Milyen sűrűn csinálja? Minden bulija arról szól, hogy tépjünk be mint a gerely, vagy néha néha pöffent egy kis gandzsát?

Nagyon nem mindegy. Aki csak ezzel tud bulizni, lazítani, az olyan mint egy alkesz. Ha valaki nem tud alkohol, berúgás nélkül bulizni, lazítani az ugyanúgy defektes nálam, és nem szimpatikus.

Ahogy az alkohol fogyasztásnak, úgy a füvezésnek is meg van a maga kulturált formája. Ha ilyen kereteken belül füves, akkor ne tarts tőle. Te meg ha nem akarsz füvezni, nem füvezel. :)

2015. jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Hat szereted es nem okoz problemat a parkapcsokatotok ba akkor miert ne? En ket evig fuveztem mondhatom rendszeresegel. Napi szinten szivtam 24/24be fuggo nem voltam. Ha nem volt akkor is tokjol voltam nem hianyzot. Meg ismertem egy lanyt eloszor nem de kesobb el fogadta hogy fuves vagyok. Melette egy evig meg szivtam, kesobb mar untam a flasset. Egyik naprol a masikra meg valtozot az eletem. El kezdtem sportolni, napi rendszeresegel. Eddig is sportoltam rengeteget foci mellet testet is epitetem. Tobb mint fel eve nem szivok nekem a baratnom az uj drogom. :) Ha nem sima fuvet sziv hanem kafit avval kerlek vigyazz. Az ember attol agressival valik, kattog bolond lesz ha ilyet sziv meszirol keruld el.
2015. jan. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Elejen en is feltem a füves barátomtol de aztán késöbb meg is szerettem de én nem füveztrm de az a lenyege hogy teljesen bio fu legyen mert van a kafis az hamidizjak attol agredzivva is balhatsz. 27L
2015. jan. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!