Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Megéri manapság blogot írni?...

Megéri manapság blogot írni? Ha igen, hol, melyik oldalon érdemes belekezdeni?

Figyelt kérdés

Szeretek utazni, kirándulni, szívesen megosztanám ezeket az élményeket másokkal. Képekkel, leírásokkal, ötletekkel kirándulni vágyóknak. Blogon gondolkodom, de nem tudom hogy van e értelme belevágni. Érdekelné az embereket?


19L



2015. márc. 29. 16:56
 1/2 Tengor ***** válasza:
Ha tudsz olyant, amit más blogok nem, akkor érdekelheti az embereket. Ha egy leszel az ezer közül, akkor ne számíts túl sok látogatóra.
2015. márc. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy megéri?

Lehet, hogy én vagyok túl "régimódi", de szerintem egy blogot azért ír az ember, hogy közzétegye a gondolatait, élményeit, véleményét, stb., és nem az az elsődleges szempont, hogy minél több látogatója legyen.

Értelme akkor van belevágni, ha te élvezed és szereted csinálni.

2015. márc. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!