Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A suli Casanovájának tartanak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A suli Casanovájának tartanak, de még sem merek odamenni a lányokhoz?

Figyelt kérdés

Több lány is mondta hogy nagy Casanova vagyok de nem merek odamenni lányokhoz. A suliban volt ilyen suli király/királynő választás és torony magasan nyertem azt is. Miért 0 az önbizalmam?


17/f


2017. dec. 18. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A megnyerő külső nem garancia az önbizalomra. És belőled ez utóbbi hiányzik. Ha úgy egyébként bevállalós típus vagy más területeken, végy egy nagy levegőt, ne gondolkozz, ne figyelj az érzéseidre, csak menj oda, és kezdeményezz. Nem lesz könnyű, de csak elsőre. Ha meg kudarc ér, tanulj az esetből, és lépj tovább.


Ha nem vagy határozott típus, akkor pedig kezdd el felépíteni a kellő önbizalmat. Ha kell, állj a tükör elé, és beszéld meg magaddal, hogy te igenis mersz kezdeményezni, és lépni. Határozd el magad, és ne hátrálj meg.

2017. dec. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem meg a feleségemmel élek, akivel minden nap ötször csinálom... probléma, pubi?
2017. dec. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miert nincs önbizalmad, de nekem tetszik egy srácban, ha nincs elszállva a magától, pedig volna mitől :)
2017. dec. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ellszallva magamtol. 25 vagyok 12 nek nezik ki az gaz?
2017. dec. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!