Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nekem kéne kezdemé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nekem kéne kezdeményeznem? Nem akarok nyomulni!

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy én végzős gimis vagyok, és van egy srác három évfolyammal alattam, aki egyszer csak úgy bejelölt, beimádta a profilképemet, aztán a következőt is, és aztán random küldött egy videót instán, amire válaszoltam neki, és elkezdtünk beszélgetni. Na most, eddig nagyon szimpatikus, és tökre furi, mert fiatalabb nálam, és sosem gondoltam így egy olyan srácra, aki 2 és fél évvel fiatalabb nálam, de az a helyzet, hogy tökre bejön, amit eddig láttam belőle. A beszélgetésünk során, amikor felmerült a téma, hogy kinek milyen kapcsolata volt eddig, nagyon meglepődött, hogy nem volt még komoly barátom eddig, mert szerinte kedves vagyok, intelligens és nagyon szép. Szóval az egyértelmű, hogy neki is szimpatikus vagyok. És szóval... azt vártam, hogy majd a suliban is beszélgetünk, ha nem is sokat, de csak köszöntünk egymásnak, és nem úgy tűnt, mint aki nagyon foglalkozik velem. Azon gondolkoztam, hogy lehet, hogy csak én láttam bele többet. De az is lehet, hogy élőben félénk. Nem tudom, de tökre szeretném megismerni, viszont mindig a haverjaival van a termükben. Valakinek van valamilyen ötlete?
2017. dec. 18. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem egyértelmű hogy csak egy kisfiú aki azon röhög otthon hogy téged hülyít. Ha akarna valamit már beszéltetek volna élőben, vagy legalább köszönt volna.
2017. dec. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak hülyíteni akar teged. Vagy tényleg csak te lattal bele többet. :/
2017. dec. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szivqt. Ezek a kis szr tokuek meg dugni sem tudnak beled rakja es elmegy fel perc alatt. Vagy talan bebi csosz akarsz lenni? 20-30 as pasi illene hozzad nem ilyen pawa gci.
2017. dec. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. Mármint értem, amit mondtok, és lehet, hogy elvakultnak fogtok tartani, de szerintem nem hülyít. Mármint tényleg, eddig nagyon jó emberismerőnek bizonyultam.
2017. dec. 18. 20:04
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát ő minden, csak nem páwa.
2017. dec. 18. 20:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Korbe van nyirva a haja , felul nagyobbra meghagyva? Tapados naciba jar? Akkor pawa! De milyen kielegulest akarsz egy fiatal sractol?
2017. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Végzős vagy, tehát kb. 18 éves.

A kérdésed max. 12 évesnek felel meg.

Inkább gondolkozz el magadon.

2017. dec. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

=D Haha, annyira szórakoztatóak vagytok. Olyan könnyen ítélkeztek.

Amúgy meg a kor csak egy szám, higgyétek el, sok minden olyat megéltem már, ami érettebbé tett. De igazából mindegy, hogy mit gondoltok...

És amúgy meg... az eddigi idősebb srácok, akikkel voltam, mind idióták voltak, ez a srác pedig baromi aranyos.

2017. dec. 18. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!