Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összezavarodtam, nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összezavarodtam, nem tudom mit akarok?

Figyelt kérdés

Van barátom már fél éve, akivel szinten zökkenőmentes minden, úgy érzem megtaláltam a másik felemet vele tényleg minden más mint a fiúkkal akikkel előtte voltam. Viszont most egy 4 napos tábor alkalmával találkoztam egy régi ismerősömmel akivel anno csak egy köszönés erejéig beszéltünk. Most viszont kiderült, hogy szinte ugyanaz az érdeklődési körünk és nagyon jól elbeszélgettem vele. Azt vettem észre, hogy mindig őt keresem a tömegben és egész nap azt vártam, hogy találkozzunk. Utolsó este buli volt és vele voltam kb reggel 6ig. Semmi nem történt köztünk, beszélgettünk, jókat nevettünk, táncoltunk de azt se úgy hogy nyomult, csak így egymás mellett elhülyéskedtünk. Azóta beszéltem vele egyszer és meghívott egy buliba, nem tudom hogy elmenjek-e.A lényeg hogy nem bírom kiverni a fejemből és folyamatosan rá gondolok. Tetszik, hogy érett és lehet vele komolyan beszélgetni, ugyanakkor érti a viccet és nem kellett megjátszanom magam mellette.

A mostani barátom is érti a viccet, nagyon jól kijövünk, de most kezdődik a suli és kb összeegyeztethetetlen az órarendünk, hétvégén pedig megy haza mert kolis. Nem veszekszünk, csak érzem hogy kicsit ellaposodtunk, hiába beszélünk egész nap, unalmas. Tudom, hogy ő fülig szerelmes belém és eszem ágában sincs megcsalni őt, nem akarok neki fájdalmat okozni.

Egyszerűen összezavarodtam, mert azóta is csak a másik fiú jár az eszemben és annyira izgatott lettem mikor írt nekem. Lehet azért tetszik ennyire mert még új, izgalmas a barátommal pedig már inkább unalmas. Az elején mindig bókolt, ugyanolyan izgatott voltam mikor írt mint most az új fiúnál, de ma ez már ritka.


Nem tudom mi legyen, kérlek ha valaki járt hasonló cipőben az segítsen

20/L


2017. szept. 10. 17:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos a kapcsolatok egy idő után ellaposodnak, amikor a szerelem véget ér (márpedig a te oldaladról nagyon úgy tűnik, hogy véget ért), akkor derül ki igazán, hogy kik illenek össze. Ha egy másik srác képes téged ennyire megfogni, az már önmagában azt jelenti, hogy nem jó neked az, ahogyan most van a barátoddal, és lehet hogy tudat alatt, de már elveszett az a fajta kötődés ami összetart. Ha fél év után máris laposnak, unalmasnak érzed a kapcsolatod, akkor főleg úgy, hogy alig tudtok találkozni, kevés rá az esély hogy jobb lesz, ilyet én is éltem már át.


Nehéz ilyenkor megmondani, hogy mi a helyes. Ha tényleg jól érzed magad a mostani barátoddal, az nagyon jó - de 20 évesen egyáltalán nem csoda, hogy ez neked nem elég. Te még valahol kalandra vágysz, és ebbe nem fér bele az, hogy leragadj valaki mellett, akivel már nem izgalmas együtt lenni.


Szerintem ezt a bulit még engedd el, annak semmi értelme, ha tanácstalanul odamész. Abból csak a baj lehet. Előbb át kell gondolnod a helyzetet egy kicsit jobban, neked kell eldöntened hogy mit szeretnél. Egy kis időt mindenképp adnék ennek. 20f

2017. szept. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!