Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác aki tetszik....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki tetszik. Elméletileg nekem kéne kezdeményeznem mert nekem tetszi, de nekem nem mennek az ilyenek. Meg ha oda is megyek hozzá akkor mit kéne mondanom? Meg mit csináljak hogy ne vágja le egyből hogy mi a helyzet? Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Valahogy úgy kéne hogy késöbb kedve támadjon (😂) beszélgetni. Már egyszer beszélgettünk és ha találkozunk véletlenül akkor mindig mosolygunk egymásra meg köszönünk egymásnak. Egy suliba járunk és évfolyamtársak vagyunk de nincs közös órán és max.2szer megyünk közös busszal. Mit csináljak?

2017. szept. 20. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Hívd el beszélgetni. "Van-e kedved eljönni velem (pl) szombaton egyet...". Innentől vagy veszi a lapot vagy nem.
2017. szept. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!