Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy lányok csak több óránként válaszolnak chaten, pedig tuti, hogy elérhetők?

Figyelt kérdés
Viszont amikor válaszolnak, akkor kedvesek, nem csak egy szavas választ adnak. De közben jelölgetik az ismerőseiket mindenféle posztok alá, szóval tuti, hogy lenne idejük válaszolni is.

2017. dec. 18. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát figyelj engem ha érdekel valaki akkor írok neki nem csak óránként néha oda lökök valamit.Pl exemmel mindig facebookoztam mikor még együtt voltunk órákon át mióta nincs barátnőm azóta még a facebookot se használom xd
2017. dec. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A közelebbi ismerőseimmel én is tudok órákig beszélni, illetve ismerem őket és tudom kitől mire számítsak, mikor miért nem válaszolnak. De új ismerősöknél mindig ilyen nyögve nyelősen indulnak a dolgok és nem értem miért jó ez a lányoknak.
2017. dec. 18. 21:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert jatszak magukat. Eloben meg 5 perc alatt szogre fuzom.
2017. dec. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
én se szoktam visszaírogatni,max. már később este,mikor tuti nem olvassa el,vagy nincs fent. csak én fiú vagyok :D:DD: és a lányoknak,félreéértés ne essék :D
2017. dec. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyenkor nincs sok kedvem az illetőhöz, legyen ez amiatt, hogy épp nem vagyok olyan hangulatban, vagy alapból nem csípem annyira, csak nem akarok bunkó lenni, vagy akármi. Ilyenkor inkább válaszolok órákkal később, kedvesebben, mint rögtön, bunkózva :D
2017. dec. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőség van:

1) tetszik nekik a srác, ezért direkt húzzák az agyukat, hogy elérjék, hogy a srác felfigyeljen rájuk/hiányolja őket


2) nem érdekli őket a srác, ezért próbálják a lehető legtovább eltolni a válaszadást, hátha kapcsol a fiú, hogy szálljon le róluk


Tudom, hogy két teljesen ellentétes dolog, én lányként nem értem egyes csajok viselkedését... Akibe most szerelmes vagyok, neki akkor is válaszolnék az üzenetére, hogyha a telefonom egy csótányokkal teli dobozba lenne zárva :DD Szóval én személy szerint akkor nem válaszolgatok, ha nem érzek semmit a fiú iránt.


19L

2017. dec. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A durva az amikor jol elbeszelgettek aztan irsz valamit te is olyant amit nem sok mindenkinek mondasz el , es itt mar abba is marad a beszelgetes, nem igazan valszol arra amit irsz , elnezest ker mikozben direkt nem akar beszelgetni. Nyilvan normalis embernek kapcsol az agya hogy ne legyel mindig tul oszinte ne mondj el mindent magdrol , mert konnyen egy jo ismerkedesnek a veget jelentheti . De hat tobb fele ember van , van amelyik lanynak a baratnoi tanacsok a mervadok es ha az o szamukra nem vagy szimpatikus barminokbol konnyen ra beszelik a masikat hogy neki sem legyen. Az oke hogy meghalgatja valaki mas velemenyet de , hogy ez legyen a befolyasalo tenyezo gyone szemelyisegre vall.
2017. dec. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha nem érted a lányokat, gondolkozz a fejükkel. Rá ír egy fiú, de nem akarja elhajtani csúnyán. Nyilván válaszol, de mást is csinál közben. Minél tovább húzza a választ annál valószínűbb, h nem jössz be neki
2017. dec. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az mennyire árnyalja a képet, ha egy depis lányról van szó?
2017. dec. 19. 17:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Az olyanokkal csak eloben tudsz kommunikalni.De ha nem vagy annyira hummanikus akkor nem javaslok neked ilyen csajt. Tobb kart tennel benne csak.
2017. dec. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!