Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit vegyek a barátomnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak karácsonyra ha még nem annyira ismerem, mert mégcsak két hete vagyunk együtt? Kérdeztem mit szeretne, azt mondta rámbízza. Tovább lent. 16/l és 17/f

Figyelt kérdés
Így, két hét után még nem szeretnék neki valami csöpögős közös képes macit adni (vagyis igazából soha). Gondoltam rá hogy parfümöt veszek, de pont most vett. Focizik, és szereti a Real Madridot, de fogalmam sincs hogy mit vehetnék neki. Nincs most valami sok pénzem szóval valami handmade ötletnek is örülnék, gondolkoztam például az Open When..-leveleken, meg ilyen kuponokon amiket nálam válthat be, de nemtudom ennek egy 17 éves fiú mennyire örülne..
2017. dec. 11. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben valami nagyon általános dolgot. Csokit s hasonlót,tudom sablonos,de ebben az esetben jobb ötletem nincs.
2017. dec. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A csoki az nem túl kevés szerinted?
2017. dec. 11. 18:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Két hét után mi az ami se nem sok,se nem kevés?
2017. dec. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ahj fogalmam sincs
2017. dec. 11. 20:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy közös program? (Nem kell rosszra gondolni). De egy film megnézése vagy hasonló is lehet értékes,ha értékeli az ilyesmit.
2017. dec. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet a közös program, mondjuk mozi, korcsolyázás, forrócsoki/kávé karácsonyi vásárral összekötve. Lehet ékszer is, egy vékony ezüst lánc vagy karkötő még nem olyan drága, persze üzlettől függ. Ha csoki vagy édesség akkor a kedvenceiből is összeállíthatsz egy kisebb csomagot. Vagy barmilyen kütyü, fiús dolog vagy ami a hobbijához kapcsolódik pl fülhallgató, könyv, bögre, laposüveg, gyújtó... Az open when leveleket szerintem későbbre hagyd még, és csatolhatsz majd hozzájuk egy-egy apróságot, de az is nagyon jó és személyes ajándék. Én mondjuk most sapkát és sálat veszek a barátomnak. Remélem tudtam segíteni, tudom miylen nehéz kitalálni. 😄🙂
2017. dec. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!