Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek jó ajándék egy...

Szerintetek jó ajándék egy gravírozott zippo gyújtó a barátomnak karácsonyra (1 hónapja vagyunk együtt)?

Figyelt kérdés
Elég sokat dohányzik, de még nem vagyunk annyi ideje együtt, hogy ennél személyesebbet vegyek. Mit gondoltok? :D És melyik modell legyen? Már kinéztem egyet, de nem a legdrágábbat szeretném...

2016. dec. 21. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szereti? Mert sokan nem szeretik. Nagy is, tölteni is kell.

Sok dohányos inkább vesz 100 forintért egy eldobhatót, azok sem csúnyák.

Egyébként elvből nem vennék dohányzáshoz kapcsolódó dolgot ajándéknak. Nem akarnék támogatni senkit sem ilyen módon egy rossz, egészségtelen szokásban.

2016. dec. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm annak a fiúnak vett ilyet karácsonyra, akivel van köztük valami, kavartak, de még nincsenek együtt. Mondjuk úgy, hogy barátok. Ő is gravíroztatott bele. Amikor ő csináltatta, akkor is tök jó ötletnek tartottam, és még mindig :)
2016. dec. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

nem rossz ötlet de zippoból a sima króm armor is 10000 körül van plusz a gravír

nekem ez van, ami az "olcsóbb kategóriába tartozik"


meg pár drágább


[link]


meg itt vannak még egyediek de ez nem ér ide karácsonyra


[link]

2016. dec. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legnagyszerűbb öngyújtó ajándék egy pasinak egy igazi zippo de nem ajánlom hogy túl személyes dolgot gravíroztats bele mert egy ilyet az ember fia sok-sok évig szeret használni és szeretné is.
2017. jan. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!