Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon beégtem a srác elôtt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beégtem a srác elôtt, szerintetek most már egy idegesítô csitrinek néz?

Figyelt kérdés

Szeptember óta tetszik, az osztályban is elterjedt. Mivel ázsiai ez is ezzel a dologgal együtt terjedt,szóval könnyen fel lehet ismerni a fiút. Ma órák után álltak egy jópáran a folyosón csak az én osztályomból, a fiú meg a folyosón jött, és na most van az a tipikus jelenség h ha vkinek tetszik valaki és elmegy mellette mindenki néma csöndben lesz, és a nevét suttogják/ordibálják.:Itt mind a 3 dolog megtörtént...egyáltalan nem ezt akartam, nagyon zavart, képzelem a sráct mégjobban(márha feltünt neki)zavarhatta. MINEK KELL EZT CSINÁLNI? Ezek után olyan rosszul érzem magamat, h szerintem hagyom az egészet a fenébe, a srác a háta közepére sem kívánhat..:(

Én 7.es vagyok, ô 11.es, igen ez így még kínosabb lehet neki, és talán tényleg ez lesz a legjobb ha hagyom a fenébe.



2017. dec. 20. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Hidd el, ot perc alatt el is felejtette, hogy mi történt, semmi gond, en is csináltam hülyeséget azzal a fiúval (vagy előtte), aki tetszett, mégse lett semmi baj.

2. Ha 11.es akkor kb 17 eves nem? Egy 12-13 eveshez nem sok az?

2017. dec. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Nem akarlak elszomorítani, de egy 17 éves srác minden 13 évest csitrinek néz.
2017. dec. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát, gondoltam:/ Már rajta vagyok azon h túllépjek életem elsô plátoi tetszésén, mert azért szerelemnek nem nevezném..Amúgy köszönöm a válaszokat, és a finom megfogalmazásokat a korjülönbséget illetôen:)
2017. dec. 21. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!